Transferų turgaus naujienos: Chelsea iš po United nosies nugvelbs brazilų gynėją?


RAUDONAS PAVOJUS

Borussia Dortmund puolėjas Marco Reusas atsisakė naujo kontrakto pasiūlymo, ir tai ko gero reiškia vieną - perėjimą į Liverpool.

Likti ar pereiti? Reusas išlieka pagrindiniu Liverpool taikiniu, kuris turėtų pakeisti Luisą Suarezą, tačiau vokietis pirmiausia ko gero turėtų išsiprašyti didesnės algos Dortmunde. Jis jau žaidžia Čempionų lygos futbolą ir nėra prasmės kraustytis kitur.

Šansai, kad sandoris įvyks: 4/10

 

BULVARINIS GANDAS

Napoli ketina įsigyti Tottenham saugą Sandro, kuris, panašu, nebus Mauricio Pochettino pagrindiniuose planuose.

Likti ar pereiti? Šio sandėrio galimybės dar vakar atrodė realesnės, nes buvo panašu, kad Spurs galiausiai įsigis Morganą Schneiderliną iš Southampton. Kaip bebūtų, Pochettino nori sustiprinti atraminio saugo poziciją, tad Sandro sandoris gali būti peržiūrėtas.

Šansai, kad sandoris įvyks: 6/10 

SKAITYKITE: 15 linksmų priežasčių, kodėl Alexis Sanchezas yra sutvertas Premier lygai

 

DIENOS VAGYSTĖ

Kol United dėmesį sutelkė Vidalio įsigijimui (nuotrauka viršuje), Chelsea tikisi raudoniesiems velniams iš po nosies nugvelbti Mirandą.

Likti ar pereiti?Chelsea pasiūlė Atletico Madrid klubui 20 mln. svarų už šį gynėją, nors ispanų klubas nenusiteikęs parduoti už mažiau nei už 24 mln. - tokia minimali išpirkos suma numatyta Mirandos kontrakte. Barcelona taip pat domisi 29-erių gynėju iš Brazilijos.

Šansai, kad sandoris įvyks: 6/10 

 

KALBOS KALBELĖS

Javieras Hernandezas ruošiasi palikti Manchester United ir kita šio futbolininko karjeros stotele turėtų tapti Atletico Madrid. Šios komandos strategas Diego Simeone patvirtino, jog domisi Meksikos puolėju.

Likti ar pereiti?  Nėra įprasta, kad treneris taip greitai viešai patvirtina gandus dėl derybų. Tai gali reikšti, kad derybos priartėjo prie finalinės stadijos.  

Šansai, kad sandoris įvyks: 7/10 

 

SUTARTA, (BEVEIK) PASIRAŠYTA, (BEVEIK) PRISTATYTA

Manchester United ir Juventus pagaliau sutarė dėl Arturo Vidalio kainos. Čilietis prie van Gaal revoliucijos prisijungs už 47 mln. svarų.

Likti ar pereiti? Tai yra pagrindinis žingsnis, kurį vasarą nori žengti United, ir būtent dėl to tai tapo svarbiausia transferų turgaus saga šią vasarą. Raudonieji velniai sumuš klubo išpirkos už žaidėją rekordą ir gerokai sujauks eilutes atlyginimų suvestinėje, bet, panašu, kad Vidalio United labai nori.

Šansai, kad sandoris įvyks: 8/10 

1.40 kad Vidalis prisijungs prie United.