Vimbldono ketvirftinalio desertas: Azarenka vs. Williams


„Ji sutverta laimėti didelius mačus. Kaip ir aš“, – teigė Serena Williams mačo su Baltarusijos tenisininke Viktorija Azarenka išvakarėse.

Būtent šios dvi tenisininkės kovos tarpusavy dėl vietos prestižinio Vimbldono pusfinalyje.

S.Williams laimėjo 16 iš 19-likos tarpusavio dvikovų per visą istoriją, įskaitant susitikimą „French Open“ turnyre praėjusį mėnesį. Tačiau penkiuose iš paskutinių septynių mačų V.Azarenka amerikietę privertė žaisti visus įmanomus setus.

V.Azarenka dabartinę pirmą pasaulio raketę įveikė 2009 ir dukart 2013 metais. S.Williams Vimbldone sieks penktos pergalės prieš baltarusę iš eilės. Tuo pačiu tai bus penktasis šių tenisininkių susitikimas ant žolės – iki šiol visus keturis mačus laimėjo amerikietė.

Petra Kvitova yra vienintelė, kuri įveikė S.Williams vienetų varžybose šiais metais. Neskaitant turnyro Romoje, kuri S.Williams pasitraukė iš turnyro ir pergalė 64 pasaulio raketei Christinai McHale atiteko be kovos. 

V.Azarenka šiais metais žaidė viename finale – Dohoje, bet ten pralaimėjo Lucie Safaržovai. Vėlesniuose turnyruose ją po dukart eliminavo S.Williams ir M.Šarapovą, kartą – Flavia Pennetta.

Vimbldono moterų turnyro lažybos