Trauma nėra rimta


Pirmoji pasaulio teniso raketė Rafaelis Nadalis jau greitai turėtų atsigauti dėl nugaros problemų, kurios tenisininkui galimai sutrukdė nugalėti „Australian Open“ finale, sako jo dėdė ir treneris Toni.

Pasak trenerio, šveicarui Stanislasui Wawrinkai sensacingai Australijoje pralaimėjęs ispanas nuo teniso pailsės kelias dienas ir vėl kibs į darbą.

Nugaros skausmai R.Nadalį pradėjo kankinti antrojo seto pradžioje. Pasiėmęs medicinos pertrauką ispanas sulaukė aršaus S.Wawrinkos pasipiktinimo dėl galimo spekuliavimo trauma. O sugrįžusį į kortus R.Nadalį ko gero pirmą kartą nušvilpė Melburno tribūnos.

„Gydytojai sakė, kad jo raumenys buvo patempti. Jam reikia kelių dienų poilsio ir viskas bus gerai. Į finalą jis žengė jausdamas nedidelius spazmus, tačiau jie buvo tokie maži, jog iš pradžių R.Nadalio neveikė. Antrojo seto pradžioje jis pajautė stiprų skausmą. Po medicinos pertraukos paklausiau, kas jam nutiko, o jis atsakė – „Viskas baigta“, - prisiminė treneris.

R.Nadalis į aikštę turėtų sugrįžti vasario 10 dieną. Jo planuose – „ATP 250“ serijos teniso turnyras „Copa Claro“ Buenos Airėse (Argentina).