Novakas Djokovičius nori pirmojo tituloJau kovo mėnuo, o Novakas Djokovičius šiemet dar nežaidė jokio turnyro finale. Tai blogiausias 26-erių serbo sezono startas jo karjeroje.

Nuo 2006-ųjų, kai 19-metis Nole dar tik žengė pirmuosius žingsnius vyrų tenise, metus pradėdamas kaip 78-oji planetos raketė.

2014-uosius N.Djokovičius pradėjo 2-oje ATP reitingo vietoje, tačiau Dubajuje („ATP 500“) pusfinalyje nusileido Rogeriui Federeriui, o Melburne („Grand Slam“) ketvirtfinalyje – Stanislasui Wawrinkai.

„Žinoma, kad tai neįprasta, – atpworldtour.com sakė N.Djokovičius. – Paskutinius trejus metus pradėdavau „Australian Open“ čempiono titulu ir tai suteikdavo man pasitikėjimo visiems metams. Šiemet viskas kitaip.“

„Tačiau aš nepraradau tikėjimo savimi, nes žaidžiu gerai. Tie mačai, kuriuos pralaimėjau – taip nutiko tik dėl kelių taškų. Svarbiausiuose momentuose man pritrūko šaltakraujiškumo. Pamačiau tai ir dirbau, kad tai ištaisyčiau. Dabar jaučiuosi puikiai. Kaip ne kartą jau sakiau, jei sunkiai dirbi ir tiki savimi, rezultatai ateina“, – pridūrė N.Djokovičius.

Nors ATP reitinge nusileidžia Rafaeliui Nadaliui, būtent N.Djokovičius yra laikomas pirmojo šiais metais „Masters“ turnyro Indian Velse favoritu („Unibet“ siūlo 2,60 koeficientą už serbo triumfą).

„BNP Paribas Open“ vienetų varžybas N.Djokovičius pradės sekmadienį, kai antrajame rate susitiks su 32-ejų Victoru Hanescu. 87 vietą ATP reitinge užimantis rumunas N.Djokovičiui kol kas pralaimėjo visas šešias tarpusavio kovas.