French Open burtai: favoritei – sudėtingas kelias iki finalo


Ketvirtą "Grand Slam" turnyrą iš eilės dvi ryškiausios moterų teniso žvaigždės turės galimybę susikauti finale.

Po "French Open" turnyro burtų paaiškėjo, kad pirmoji pasaulio raketė Serena Williams (3.25) ir titulą ginsianti Marija Šarapova (5.25) susitikti galės tik finale.

Pergalių tarpusavio mačuose balansas klaikiai nepalankus M.Šarapovai: 2-17 (0-4 ant grunto), įskaitant 15 Serenos pergalių iš eilės per pastaruosius 10 metų.

S.Williams sieks 20-ojo "Grand Slam" titulo. Triumfavusi ji dar labiau priartėtų prie Steffi Graf rekordo – 22 "Grand Slam" titulų.

Dukart Prancūzijoje triumfavusios (pastarąjį kartą 2013) amerikietės laukia nelengvas kelias, nors turnyrą pradės maču su varžove iš kvalifikacinio turnyro. Jau trečiajame etape gali tekti žaisti su buvusia Nr. 1 pasaulyje Viktorija Azarenka (11.00).

Ketvirtajame etape greičiausiai lauktų akistata su seserimi Venus arba kita amerikiete Sloane Stephens (151.00). Ketvirtfinalyje gresia žaisti su Caroline Wozniacki (28.00).

Pusfinalyje, tikėtina, lauktų Petros Kvitovos (10.00) barjeras.

M.Šarapova pernai finale įveikė Simoną Halep (5.00), kuri šįkart yra trečia pagal skirstymą. Tačiau finale rusė ir rumunė tikrai nesusitiks, nebent tik pusfinalyje.

Ketvirtfinalyje M.Šarapova greičiausiai į varžoves gautų aštuntą turnyro raketę Carlą Suarez Navarro (21.00).

Iki ketvirtfinalio čempionei ko gero teks įveikti Sam Stosur ir Lucie Safarovą, turnyrą M.Šarapova pradės susitikimu su este Kaia Kanepi.

Praėjusių metų finalistės S.Halep, jei nebus staigmenų, ketvirtfinalyje greičiausiai lauktų Anos Ivanovič (2008 metų čempionė), o prieš tai – lenkaitės Agnieszkos Radwanskos (101.00) barjeras.