Djokovič vs. Murray: lygių varžovų dvikovoje pranašumas serbo pusėje?


 „Miami Masters“ turnyro ketvirtfinalyje – intriguojanti antrosios pasaulio raketės Novako Djokovičiaus ir vos septyniomis dienomis už serbą vyresnio Andy Murray'aus, pajėgiausio britų tenisininko, akistata. A.Murray'us pasaulio reitinge šiuo metu šeštas.

Tai bus 20-asisšių tenisininkų tarpusavio mačas „ATP World Tour“ kortuose. Kol kas 11 pergalių N.Djokovičiaus, 8 – A.Murray'us sąskaitoje. Per paskutines šešias dvikovas abu sportininkai pasidalijo po 3 pergales.

Paskutinį kartą jie susitikę buvo 2013-ųjų Vimbldono finale. Tąsyk pergalę 6-4, 7-5, 6-4 šventė britas.

Turnyrų pusfinaliuose N.Djokovičius ir A.Murray'us žaidė šešis kartus: 4-2 serbo naudai. Finaluose buvo susitikę devynis kartus: 5-4 taip pat N.Djokovičiaus pranašumas. Tai bus tik antras kartas, kai jie žais ketvirtfinalyje.

Žaidžiant ant kietos dangos N.Djokovičius prieš A.Murray'ų laimėjo 9 mačus iš 15 (9-6). Ant žolės abi pergales iškovojo A.Murray'us, ant grunto abu kartus stipresnis buvo serbas. Majamyje žaidžiama ant kietos dangos.

D.Djokovičius Majamyje eliminavo Tommy Robredo, Florianą Mayerį ir Jeremy Chardy. Prieš tai „Indian Wells“ turnyre triumfavęs serbas sieks dešimtos pergalės iš eilės.

A.Murray'us iškrito „Indian Wells“ aštuntfinalyje, nusileidęs Milošui Raoničiui, o Majamyje jau įveikė Jo-Wilfriedą Tsongą, Feliciano Lopezą ir Matthew Ebdeną.

Unibet“ pasiūlymas: 1.26 už N.Djokovičiaus pergalę ir 3.75 už – A.Murray'aus.

Novakas Djokovičius

 

Andy Murray'us

11

Pergalės tarpusavio mačuose

8

2

ATP reitingas

6

1987-05-22

Gimimo data

1987-05-15

Serbija

Tautybė

Didžioji Britanija

Dešinė

Ranka

Dešinė