Australian Open: Williams ir Wozniacki laukia rimti iššūkiai jau antrame etape


 

Puikios draugės už kortų ribų Serena williams ir Caroline Wozniacki jau antrajame etape turės itin rimtas užduotis.

Pirmoji raketė Williams, kuri sieka šešto Australian Open titulo, susitiks su buvusia nr. 2, dabar 19-ąja pasaulio rakete Vera Zvonareva.

Wozniacki žais su dukart Australian Open laimėtoja Viktorija Azarenka.

"Mūsų abiejų laukia labai sunkūs antrojo etapo mačai. Varžovės, žinančios, ką reiškia žaisti Grand Slam finaluose. Bus sudėtinga, todėl abi turime išlikti susikaupusios", - kalbėjo Serena.

Azarenka pastarąjį kartą, 2013 metais, įveikė Wozniacki, bet tai yra vienintelė Baltarusijos tenisininkės pergalė per paskutinius penkis tarpusavio mačus.  1.74 kad Wozniacki laimės Australijoje.

Williams yra dar ryškesnė favoritė. 9.00 kad Zvonareva eliminuos pirmąją raketę.

Williams laimėjo septynis iš paskutinių devynių mačų su Zvonareva, kuri 2010 metais sugebėjo patekti į Vimbldono ir US Open finalus, taip WTA reitinge užkopdama iki 2 pozicijos.

Bet tai buvo iki peties traumos, kuri Rusijos sportininkę iš kortų eliminavo metams. Dabar WTA reitinge Zvonareva tik 203-ia.

Azarenkos istorija panaši. 2012 ir 2013 metų Australian Open laimėtoja praėjusiais metais dėl pėdos ir kelio traumų žaidė tik 9 turnyruose, ir dabar džiaugiasi tiesiog galėdama dalyvauti ir varžytis Melburne.

"Ant popieriaus burtai man nėra palankūs, tiesą sakant, tačiau ir tokias varžoves kažkada turėsi įveikti, nesvarbu - antrame ar ketvirtame etape, jei nori tapti čempione", - sakė Wozniacki.