Australian Open ketvirtfinalis: Berdychas ir Kyrgios pasirengę pateikti staigmenas?


Rafaelis Nadalis turėjo net šešis break-point'us pirmajame sete, tačiau galiausiai 14-tą turnyro raketę Keviną Andersoną įveikė trijų setų kovoje 7-5 6-1 6-4.

Tomas Berdychas rezultatu 6-2 7-6 6-2 išsiuntė Bernardą Tomičių.

Po riešo traumos, kankinusios 2014 metais, Nadalis atrodo yra visiškai atsigavęs ir pasiekęs optimalią formą.

Tiesa, po mačo su Timu Smyczeku ispanas prisipažino dėl pykinimo ir galvos skausmo svarstęs pasitraukti iš kovos, kai atsilikinėjo, tačiau, panašu, tai nebuvo ilgalaikiai negalavimai.

Berdychas Australian Open pusfinalyje žaidė praėjusiais metais, tačiau kad pakartotų šį pasiekimą, čekui reiks nutraukti itin nesėkmingą seriją.

Nadalis prieš Berdychą yra žaidęs 21 kartą, ir laimėjęs 18. Čekas laimėjo 3 iš keturių pirmų tarpusavio susitikimų, tačiau po to pralaimėjo 17 kartų iš eilės.

Berdychas Australian Open ketvirtfinalį pasiekė trečius metus iš eilės, iki šio etapo nepralaimėdamas nė vieno seto.

2.45 kad Berdychas pagaliau įveiks Nadalį.

Kitame ketvirtfinalyje didžiausia turnyro sensacija tapęs Nickas Kyrgios pabandys dar kartą nustebinti teniso pasaulį: eliminuoti Andy Murray.

Britas turėtų būti pasimokęs, kad nuvertinti šio australų jaunuolio negalima. Kyrgios tapo pirmuoju Australijos tenisininku nuo 2005 metų, iškopusiu į Australian Open ketvirtfinalį. Paskutinį kartą tai buvo padaręs Lleytonas Hewittas.

Kyrgios atsidūrė antraštėse, kai Melburne eliminavo Rogerį Federerį. Aštuntfinlyje australas penkių setų kovoje pranoko Andreasą Seppi.

6.10 už dar vieną Kyrgios sensaciją.