„ATP 1000“ Monte Karlas: intriguojanti Gulbio bei Dolgopolovo dvikova


Pirmasis šiame sezone „ATP 1000“ serijos turnyras prasideda šiandien. Burtai lėmė, jog jau pirmajame etape akis į akį susitinka 23-ioji planetos raketė latvis Ernestas Gulbis bei 22-asis - Aleksandras Dolgopolovas.

Abu tenisininkai vienas prieš kitą rungtyniavo vos kartą, tai nutiko prieš 3 metus tame pačiame Monte Karle. Tuomet stipresnis buvo latvis (6:1, 6:4). Unibet siūlo 2.00 koeficientą, kad Ernestas Gulbis bus stipresnis ir šį kartą.

25-erių metų latvis šiame sezone ant grunto dar nėra žaidęs, tuo tarpu jo varžovas metų pradžioje sužaidė 8 mačus iš kurių laimėjo 5. Iki 2011-ųjų metų Aleksandro Dolgopolovo būtent gruntas buvo mėgstamiausia danga, tačiau pastaraisiais sezonais ukrainietis į grunto kortus žengia daug rečiau ir tai daro daug neužtikrinčiau.

Aleksandro Dolgopolovo statistika turnyruose, kurie buvo žaidžiami ant grunto:

2013-aisiais: 4 pergalės ir 7 pralaimėjimai.
2012-aisiais: 7 pergalės ir 7 pralaimėjimai.
2011-aisiais: 15 pergalių ir 10 pralaimėjimų.

Gulbis pralaimėjo paskutinius du savo žaistus mačus ir nors apskritai gruntas ir nėra pati mėgstamiausia latvio danga, tačiau praėjusiais metais jis turėjo puikų grunto sezoną (12 pergalių ir 7 pralaimėjimai). Nuo paskutiniojo savo mačo kaimyninės šalies atstovas turėjo beveik mėnesio pertrauką, per kurią gerino savo fizinį pasiruošimą. Klausimas: ar pavyks latviui grįžti į pergalių kelią?