Ar Serena Williams per artimiausius metus pagerins australės rekordą?


 

Ar gali Serena Williams pagerinti australės Margaret Court 24 laimėtų "Grand Slam" turnyrų rekordą? Amerikietė jau turi 21 titulą, bet yra tokio amžiaus, kai dauguma tenisininkių baigia karjeras.

 

Martina Navratilova, kuri ya laimėjusi 18 "Grand Slam" titulų, įsitikinusi, kad rekordą Williams pagerins. "Jei kas ir gali tai padaryti, tai tik ji", - sakė legendinė tenisininkė.

 

Court moterų tenise dominavo septintajame dešimtmetyje. Ji laimėjo 91,7 proc. karjeros mačų, ir tai neprilygstamas rodiklis. Jos sąskaitoje 24 "Grand Slam" titulai vienetų varžybose ir net 38 – dvejetų.

 

Tiesa, daugumą titulą ji iškovojo iki "open" eros. Pavyzdžiui, ji 11 kartų tapo "Australian Open" čempione, nors tuomet šiame turnyre negalėdavo varžytis geriausios tenisininkės iš viso pasaulio.

 

Dėl to legendinės vokietės Steffi Graff pasiekimas – 22 "Grand Slam" titulai "open" eroje – atrodo netgi įspūdingiau.

 

Marija Šarapova, Victorija Azarenka, Kim Clijsters, Martina Hingis, Caroline Wozniacki ar net sesuo Venus Williams – nė viena pastarojo dešimtmečio teniso žvaigždė nepranoksta Serenos tarpusavio mačų balanse.

 

Vienintelė Justine Henin tuo gali pasigirti. Karjerą ji baigė 2008 metais, būdamas pirmąja pasaulio rakete. Vėliau sugrįžo, bet dėl alkūnės traumos 2011 metais antrą kartą turėjo trauktis iš teniso. Karjerą ji baigė laimėjusi 4 iš 7 mačų su Williams.

 

Williams nuo 1999 metų žaidė 25 "Grand Slam" finaluose ir pralaimėjo tik keturis. 33 amerikietė laimėjo jau 8 iš eilės žaistus "Grand Slam" finalus, juose įveikdama 6 skirtingas varžoves.

 

Šiais metais Williams triumfavo visuose trijuose jau įvykusiuose "Grand Slam" turnyruose. Jei laimės "US Open", jos sąskaitoje bus 22 trofėjai.

 

Unibet siūlo lažintis, kad iki 2017 metų pabaigos Williams pagerins Cuort rekordą. Tai yra, kad iš devynių per šį laikotarpį vyksiančių "Grand Slam" turnyrų Serena laimės bent keturis.

 

2.50 kad jai tai pavyks, 1.50 kad rekordo iki 2017 metų pabaigos Williams nepagerins.