8 dalykai, kurie tikrai nutiks ATP World Tour finaliniame turnyre Londone


Kitą savaitę Londono O2 arenoje pajėgiausi pasaulio tenisininkai kovos ATP World Tour finaliniame turnyre. Galima neabejoti, kad turnyre, kuris vadinamas sezono puošmena, nutiks štai šie dalykai:

 

1) Andy Murray'us vietiniams sirgaliams įvarys baimės

Turnyras Londone neįmanomas be britų sirgalių, jaučiančių kolektyvinį nerimą dėl savo nr. 1. Andy Murray'us žais vienoje grupėje su Rogeriu Federeriu, Kei Nishikori ir Milošu Raoničiumi, tad galima prognozuoti, kad brito kelias iki atkrintamųjų bus pakankamai duobėtas. Gal net teks atidžiai skaičiuoti visas įmanomas matematines galimybes prieš trečią grupės mačą.

 

2) Kamuolius padavinėjantys berniukai turės saugotis Raoničiaus padavimų

Kanados monstro padavimas - vienas galingiausių per visą žaidimo istoriją. 2014 metais Milošas Raoničius jau atliko 1093 neatremiamus smūgius (daugiau tik Ivo Karlovičiaus sąskaitoje - 1185). Rekordinis Raoničiaus padavimo greitis (155,3 m/h), pasiektas 2012 metais, tik per plauką nusileidžia Karlovičiaus pasaulio rekordui (156,0 m/h). Vaikučiai saugokitės!

 

3) Rafa Nadalis pasirodys finale... kaip žiūrovas

Jis sėdės tribūnose, užsidengęs kelius languotu pledu ir specialioje ledo pakuotėje laikydamas apendiksą. Daiktą, kuris iš jo kūno buvo pašalintas praėjusią savaitę. O gatvėse aplink O2 areną suvenyrų prekeiviai pardavinės gumines Nadalio apendikso imitacijas.

 

4) Tribūnose bus daugybė įžymybių

Seanas Connery ir Alexas Fergusonas ateis palaikyti Murray'aus. Virtinė Premier lygos futbolininkų taip pat bus čia. Chelsea serbai Branislavas Ivanovičius ir Nemanja Matičius ateis palaikyti Djokovičiaus, o Petras Cechas laikys kumščius už Berdychą. 

 

5) Dėmesys vaikams, o ne žmonoms ir merginoms

Vietoj tradicinio dėmesio, kurį skiria sportininkų žmonoms ir draugėms, bulvarinė spauda šįkart didžiausią dėmesį skirs tenisininkų vaikučiams. Fanai internete diskutuos, kurie iš jų mieliausi. Wawrinks ketverių metų dukra Alexia? Federerio dvynukai? O gal Nenado Zimonjičiaus dvynukai? Ar Danielio Nestoro? Neee... Greičiausiai laimės Djokovičiaus mažylis Stefanas. Kai prasidės turnyras, jam tebus apie tris savaites...

 

6) Broliai Bryanai pagros gitaromis

Nepavyko susitarti su O2 arenos operatoriais, kad kur nors kampe būtų įrengta nedidelė scena brolių Bryanų grupės pasirodymams, tačiau vietos barų lankytojai šiuos pasirodymus turėtų išvysti...

 

7) Peteliškių antplūdis

Peteliškes, kaip žinia, traukia mėlyna šviesa... O ATP baigiamojo turnyro renginiai, atiduodant duoklę pagrindiniame rėmėjui, bus paskendę mėlynoje šviesoje. Savanoriai bus bejėgiai išvaikyti visus skraidančius gyvius.

 

8) Mačai iki išnaktų

Vakariniai mačiai, be abejonės, nusitęs iki išnaktų, o Londono metro profsąjungos taisyklės yra prieš naktinius reisus. Žiūrovai bus pasirengę perkąsti vienas kitam gerklę dėl laisvo taksi.

 

Djokovičius yra favoritas laimėti A grupės varžybas 1.25, už jo - Berdychas 6.00, Čiličius 8.00 ir Wawrinka 10.00

Federeris yra favoritas B grupėje 1.90, už jo - Murray'us 3.00, Nishikori  6.50 ir Raoničius 7.00