„Manchester City” vyksta į „Chelsea” tvirtovę


Rungtynės turėtų būti nepaprastai įdomios. Pastaruoju metu abu klubai – ant bangos. Ir „Chelsea“, ir „City“ laimėjo po du mačus iš eilės „Premier“ lygoje. Jose Mourinho auklėtiniai užima antrąją vietą (8 rungtynės, 17 taškų), o „miestiečiai“ – ketvirtąją (16 tšk.)

Šią savaitę Londono ir Mančesterio klubai iškovojo pergales svečių aikštėse UEFA Čempionų lygoje. „Chelsea“ 3:0 pranoko Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkus, o „City“ 2:1 palaužė Maskvos CSKA ekipą.

Fernando Torresas į „Schalke“ vartus pasiuntė du įvarčius, ir „Unibet“ siūlo 3,35 koeficientą už spėjimą, kad ispanas pasižymės ir mače su „City“.

Tuo tarpu „City“ Maskvoje išsigelbėjo dviejų Sergio Aguero įvarčių dėka. 2,95 koeficientas už tai, kad argentinietis įmuš ir Londone, bei 10,0 koeficientas už tai, kad S.Aguero pasižymės daugiau nei kartą.

Beje, praėjusį sezoną „Chelsea“ ir „City“ akistata „Stamford Bridge“ stadione baigėsi be įvarčių. Iš pastarųjų 10-ies šių komandų tarpusavio mačų „Premier“ lygoje penkiskart stipresni buvo „mėlynieji“, keturissyk – Mančesterio klubas.

Tiesa, Londono klubas savo aikštėje iš pastarųjų penkių dvikovų laimėjo tris, nusileido varžovams tik kartą. „Unibet“ siūlo 2,40 koeficientą, kad ir vėl laimės „Chelsea“.