„Žalgiris“ bandys trečią kartą iš eilės įveikti Milano krepšininkus


Slogus buvo Kauno „Žalgirio“ startas Eurolygoje. Lietuvos čempionai savo tvirtovėje nepasipriešino Madrido „Real“ ekipai ir pralaimėjo 20 taškų skirtumu – 63:83. Kone visas pralaimėjimo priežastis buvo galima rasti klaidų grafoje – Iliaso Zouro komanda per 40 minučių suklydo net 27 kartus.

Įdomu tai, kad kitas „Žalgirio“ varžovas – Milano „Emporio Armani“ – klubas pirmąsias sezono rungtynes sužaidė kone identiškai. Italai taip pat 20 taškų skirtumu – 67:87 – nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ ekipai, ir taip pat klydo pernelyg dažnai – 21 kartą.

Tiesa, „Emprio Armani“ kovėsi išvykoje, o dėl peties traumos komandai nepadėjo vienas lyderių Davidas Mossas. Rungtynėms su „Žalgiriu“ jis bus pasiruošęs.

„Žalgiris“ verčiasi be traumuoto Kšištofo Lavrinovičiaus, o Martynas Pocius pirmame mače aikštelėje praleido vos 7 minutes ir nepelnė nė taško. I.Zouras pažadėjo, kad šansą atsiskleisti M.Pocius turės ateityje. Gal Milane?

Per dešimtmetį, praleistą Eurolygoje, kauniečiai pelnė sunkiai pergales išvykose renkančios komandos reputaciją. Tačiau praėjusį sezoną – pernai Milano ir Kauno komandų keliai taip pat buvo susikirtę – „Žalgiris“ šį italų klubą įveikė abu kartus: tiek namuose, tiek išvykoje.

„Unibet“ siūlo 3,60 koeficientą, kad „Žalgiriui“ ir trečią kartą iš eilės pavyks nugalėti Milano krepšininkus.