Warriors vs. Cavaliers: ką prognozuoja NBA apžvalgininkai?


„Warriors“ ir „Cavaliers“ ketvirtadienio vakarą pradės NBA finalo seriją. Du treneriai debiutantai. Geriausia sezono komanda prieš skeptikus sezono pabaigoje tildžiusią LeBrono Jameso kariauną. Ką NBA finale prognozuoja „CBS Sports“ apžvalgininkai.

Kenas Bergeris: „Warriors“ 4-3

„Serijoje su “Rockets" išryškėjo keletas silpnų „Warriors“ vietų. Kai gaudai Curry be paliovos, kitus žaidėjus priverti dažniau mušinėti kamuolį - tai skatina klaidas ir mažina pataikymo procentą. „Cavs“ bandys tai išnaudoti. Tačiau turėdami Draymondą Greeną, Klay'ų Thompsoną, Andre Iguodalą ir Harrisoną Barnesą, „Warriors“ turi pakankamai ūgio ir atletiškumo, jau nekalbant apie 24 pražangų limitą, kad pristabdytų LeBroną Jamesą. Be to, jei traumuoto Kevino Love „Cavs“ ekipai iki šiol atkrintamosiose nelabai trūko - dabar labai trūks".

Zachas Harperis: „Warriors“ 4-2

„Dabar atrodo, kad bus kur kas lygesnė kova nei manėme dar prieš kelias savaites. “Cavaliers" lyderiai įrodė, kad jie gali žaisti stabiliai, o komanda - kad gali puikiai žaisti gynyboje prieš puolimą, grindžiamą judėjimu, perdavimais ir metimais iš distancijos. LeBronas Jamesas įrodė galįs būti įžaidinėti kamuolį. Tačiau. „Warriors“, panašu, turi atsakymus į absoliučiai visus klausimus, kurie gali kilti prie vieno ar kito krepšio. Nepaleidžia nuojatau, kad tai Stepho Curry sezonas ir kad trofėjus atiteks kariams".

Jamesas Herbertas: „Warriors“ 4-2

„Anksčiau “Warriors" kažką pasiekdavo dėka talento, dabar jie visus šluoja dėka žaidimo stiliaus ir universalumo. „Warriors“ Klivlendui sukels tokių problemų, kokių keliaudami Rytuose jie dar nebuvo sutikę. Ir tai nėra tik kalba apie Curry prieš Jamesą. „Warriors“ sveikesnė, ilgesnį suolelį turinti ir lankstesnė komanda nei „Cavaliers“, kurios puolimas yra ganėtinai ribotas".

Mattas Moore'as: „Warriors“ 4-1

„Warriors“ iš esmės turi neribotą ginklų arsenalą. „Cavaliers“ su tokiu varžovu dar nesusidūrė. Kyrie Irvingas nėra 100 proc. sveikas, klausimas, ar visas savo galimybes išnaudoja LeBronas. Galbūt tik J.R. Smithas žaidžia aukščiau galimybių ribos. Tačiau „Warriors“ gynybos universalumas ir disciplina, namų aikštės pranašumas („Oracle“ arenoje „Warriors“ atkrintamosiose pralaimėjo tik kartą ir vos triskart per sezoną) „Cavaliers“ šansus paverčia kone niekiniais. Dėka LeBrono rungtynės gali būtų atkaklios, bet „Warriors“ užtenka laimėti namų rungtynes, kad iškovotų titulą. „Warriors“ neabejotinai geriausia šio sezono NBA komanda, ir netgi LeBronas negali to pakeisti".

Ananthas Pandianas: „Cavaliers“ 4-2

„Warriors“ turin namų pranašumą, MVP Stepheną Curry ir sezoną, vertą knygos. „Cavaliers“ turi geriausią lygos krepšininką, dukart NBA čempioną LeBroną Jamesą ir užsispyrimą atvežti žiedus į Klivlendą. Jamesas ne tik pats vedė komandą į finalą, bet ir įkvepė kitus žaidėjus - J.R.Smithą, Iman Shumpertą ir Tristaną Thompsoną - maksimaliai išnaudoti savo potencialą. „Cavs“ turi viską, ko reikia, kad pristabdytų Currry ir „Warriors“ puolimą. „Cavaliers“ gynyba gerėja su kiekvienu atkrintamųjų maču, tad kodėl turėtų suprastėti finale? Jamesas priėmė visus iššūkius, kilusius „Cavs“ klube viso sezono metu, priims ir šį".