UŽDUOTIS: LIPTI IŠ DUOBĖS


Šiuo metu NBA lygoje yra trys komandos, nelaimėjusios paskutinių ketverių arba daugiau rungtynių iš eilės.

Tai Orlando “Magic” (4 pralaimėjimai iš eilės), Toronto “Raptors” (5) bei Sakramento “Kings” (6).

Ar pavyks bent vienai komandai kitame ture nutraukti nesėkmių seriją?

* * *

10 pergalių ir 9 pralaimėjimai – taip sezoną be Kobe Bryanto pradėjo Los Andželo “Lakers”. Oficialiai pranešta, kad “Lakers” lyderis į aikštelę grįš sekmadienio rungtynėse su Toronto “Raptos”.

Raptors” laimėjo 6 mačus iš 18, bet gali pasigirti, kad svečiuose žaidžia ne prasčiau nei namuose: sąskaitoje – po tris pergales tiek namuose, tiek išvykose.

Bet. Nors paskutinį kartą Los Andžele “Lakers” ekipai Torontas pralaimėjo tik pro pratęsimo, faktas išlieka akis badantis: “Lakers” teritorijoje “Raptors” nelaimi jau 12 metų, nuo 2001 gruodžio. Tai dešimties rungtynių serija.

* * *

Magic” laukia išvyka į Hjustoną. Formaliai – parankus varžovas, mat “Magics” laimėjo penkias iš paskutinių septynių akistatų su “Rockets”.

Bet, žinoma, favoritės role šįkart tenka aštuoniomis pergalėmis daugiau turinčiai Donato Motiejūno komandai, juolab, kad “Magic” išvykose šį sezoną laimėjo vos kartą per devynis mačus.

* * *

DeMarcuso Cousinso sugrįžimas nepadėjo “Kings” ekipai nukauti “Lakers”, tad šešių nesėkmių seriją Sakramentas pabandys nutraukti mače su Jutos “Jazz” - taip pat NBA lygos autsaidere.

Kings” šį sezoną laimėjo 4 kartus, patyrė 13 pralaimėjimų, bet “Jazz” pergalių ir pralaimėjimų balansas dar prastesnis – 4-17.

Kita vertus, per pasKutinius keturis šių komandų tarpusavio mačus pergales švęsdavo aikščių šeimininkai, o šįkart dvikova vyks Soltleiksityje, Jutoje.