„Twitter“ reakcijos į šiurpą Paulo George'o traumą


 NBA žvaigždė ir Indianos „Pacers“ komandos lyderis Paulas George'as patyrė šiurpią traumą.

JAV rinktinės pasirengimo pasaulio čempionatui stovykloje vyko mačas tarp komandos žaidėjų. P.George'as bandė blokuoti Jameso Hardeno metimą ir stipriai trinktelėjo koją į krepšinio stovą.

Atletui lūžo dešinysis blauzdikaulis. Vaizdo pakartojimas išties šokiruojantis:

 

Iškart po incidento rinktinės treneris Mike Krzyzewskis priėmė sprendimą nutraukti rungtynes, prašydamas žiūrovų supratimo. Iki ketvirto kėlinio pabaigos buvo likę daugiau nei 9 minutės. Dauguma žaidėjų, kol P.George'ui buvo suteikiama pagalba, atrodė lyg žemes pardavę.

P.George'ui tą patį vakarą buvo atlikta operacija, o NBA komisaras Adamas Silveris po vidurnakčio išplatino pranešimą, kuriame teigė: „Buvo sunku žiūrėti tą epizodą, kai atstovaudamas savo šaliai Paulas patyrė traumą. Visų mūsų mintys ir maldos su Paulu ir jo šeima“.

 

Žmonių reakcijos skriejo iš viso pasaulio, žinoma – labiausiai šokiruoti buvo amerikiečiai. „Twitter“ tiesiog ūžė nuo komentarų apie P.George'ą ištikusią nelaimę:

 

 

P.George'as padėkojo visiems už palaikymą:

 

 

Praėjusiame reguliariajame sezone P.George'as per susitikimą aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 36 minutes, rinkdavo 21,7 taško (36,4 proc. trit.), atkovodavo 6,8 bei perimdavo 1,9 kamuolio ir atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

Atkrintamosiose varžybose 24 metų 206 cm ūgio puolėjo rodikliai buvo dar geresni – 22,6 pelnyto taško (39,5 proc. trit.), 7,6 atkovoto bei 2,2 perimto kamuolio ir 3,8 rezultatyvaus perdavimo per 41 minutę.

„Pacers“ tiesiog fantastiškai pradėjo praėjusį sezoną, žaisdama, kaip sakė pats P.George'as, geriausią krepšinį klubo istorijoje, tačiau vėliau ėmė strigti ir pralaimėjo Majamiui Rytų konferencijos finale. Kitą sezoną Indianai teks verstis be P.George'o.

 

NBA lažybos

 1.35 kad JAV laimės pasaulio čempionatą.