Top 5: pavojingiausi gynėjų tandemai NBA lygoje


Kuri gynėjų pora NBA lygoje yra pati geriausia? Pati dinamiškiausia? Pavojingiausia?

Žinoma, mes pirmiausia kalbame apie žaidimą puolime. Tik viena šio penketuko pora ko gero galėtų sulaukti daug pagyrų dėl žaidimo gynyboje.

 

 

1. Stephenas Curry ir Klay'us Thompsonas (Warriors)

Kaip viena kitą papildančios detalės, jos idealiai dera. Curry metimo įgūdžiai su kiekvienu sezonu tampa tik geresni, ir tik keli žaidėjai lygoje pajėgūs sustabdyti jį žaidžiant vienas prieš vieną.Tai, kokią įvairiapusę grėsmę kelia, Curry pademonstravo jau pirmose sezono rungtynėse su Sakramentu, kai prie 10 rezultatyvių perdavimų pridėjo 24 taškus.

Curry pasisekė, kad šalia turi Thompsoną, kuris gražbyliaudamas su varžovų gynėjais leidžia Curry energijai lietis kone nevaržomai. Po to, kai Thompsonas įmetė 41 tašką į Lakers krepšį, galima prognozuoti, kad ir paties Thompsono taškų vidurkis šį sezoną viršys 20, ir štai jums - grėsmingiausia gynėjų pora lygoje.

 

2. Derrickas Rose'as ir Jimmy Butleris (Bulls)

Šį sezoną dar nematėme jų žaidžiančių kartų, nes Butleris yra tramuotas. Ir žinoma, dar nematome Rose'o geriausioje formoje, nes dar nepakankamai daug laiko praėjo po jo sugrįžimo. 

Tai netrukdo Bull ekipai būti vienai geriausiai besiginančių komandų lygoje, bet kai grįš Butleris ir Rose'as pratrūks, nusiteikite pamatyti ir kitokį Čikagos veidą.

 

3. Russellas Westbrookas ir Reggie Jacksonas (Thunder)

Dar viena daug žadanti partnerystė. Westbrookas vėl patyrė traumą, Jacksonas taip pat trumpam iškritęs iš rikiuotė, tad Thunder, tikėtina, iki žiemos NBA lygoje labai nepatriukšmaus.

Kaip žmogus, laikantis ranką ant vairalazdės, Westbrookas daugelio yra nuvertinamas (suprask, tikrasis komandos lyderis yra Durantas) - tai Westbrooką gali paskatinti dar dažniau mesti... ir pataikyti.

 

4. Johnas Wallas ir Bradley Bealas (Wizards)

 

Wizards turi du žaidėjus, kurie vieną dieną gali pretenduoti į apskritai geriausio tandemo NBA lygoje vardą: tai Bradley ir Wallas. Vis dar jauni, vis dar progresuojantys, nors šiuo metu gal ir nebūtų patys geriausia. Jei Wallas pagerins metimo efektyvumą, jis gali būti tarp trijų geriausių gynėjų lygoje. Bradley reikia dar didesnio kokybinio šuolio, tačiau jų dviejų žaidimą stebėti labai smagu.

 

5. Chrisas Paulas ir JJ Redickas (Clippers)

Nėra abejonės, kad Paulas šiuo metu yra geriausias įžaidėjas NBA lygoje. Jo gynybos įgūdžiai nėra labai vertinami, bet 19 taškų ir 10 perdavimų vidurkis, kurį rinko praėjusį sezoną, paaiškina, kodėl Clippers yra tarp elitinių lygos komandų.

Reddickas yra vienas geriausių metikų ir pasižymi unikaliu sugebėjimu atsidengti. Jo komanda nelaimėtų daug rungtynių, jei jis būtų tos komandos lyderis, bet kai toks žaidėjas yra antras svarbiausias žmogus gynėjų linijoje - gynėjų linija išties grėsminga.