Ruduo be pergalių, arba niūrios tradicijos, kurias tęsia 76ers


Mavericks leido pailsėti Dirkui Nowitzkiui ir dar dviem starto penketo žaidėjams (Wesley Matthews ir Chandleriui Parsonsui), tačiau vis tiek sugebėjo laimėti 110:98 Hjustone prieš vietos Rockets.

Raymondas Feltonas, pakeitęs Matthewsą, pelnė 23, Nowitzkį pakeitęs Charlie Villaneuva – 19 taškų.

Dwightas Powellas taip pat tarp tų žaidėjų, kurių indėlis pastaruoju metu išaugo. Jis pelnė 23 taškus ir atkovojo 21 kamuolį per paskutines dvi pergalingai pasibaigusias Mavs rungtynes.

"Tai rodo, kokia komanda esame. Atsarginiai žaidėjai leidžia atsikvėpti lyderiams, ir rezultatai nenukenčia", – sakė Feltonas.

Dabar Mavericks laukia akista su blogiausia lygos komanda – viską kol kas pralaiminčia Filadelfijos 76ers komanda.

10 rungtynių, 10 pralaimėjimų – tokia yra 76ers, prie kurios jau pripratome.

Praėjusį sezoną 76ers pradėjo lygiai taip pat. Pralaimėjo 17 pirmų sezono rungtynių ir pirmą pergalę iškovojo tik gruodį.

Įskaitant praėjusį sezoną, 76ers pralaimėjo jau 20 rungtynių iš eilės. Tiesa, tik 7 iš jų didesniais nei 10 taškų skirtumais.

Beveik 8 mėnesiai – tiek laiko pergalės NBA lygoje nematė Filadelfija. Paskutinę pergalę 76ers iškovojo kovo 25 dieną Denveryje.

Tarpusavio mačų su Dalasu istorija irgi neįkvepianti. Mavs laimėjo 8 iš paskutinių 9 rungtynių, įskaitant penkias pergales iš eilės.

Paskutinį kartą 76ers Dalaso klubą įveikė 2012 metų lapkričio 27 dieną.

Po 19,2 taško renkantis naujokas Jahlilas Okaforas – vienintelis šviesos spindulys 76ers žaidime.

Per pirmuosius 8 lygos mačus jis atakavo didesniu nei 50 proc. taiklumu ir rinko daugiau nei po 20 taškų. Paskutinis naujokas, kuriam tai buvo pavykę – Grantas Hillas 1994-95 m. sezone.

Jis pelnė 7 iš 14-likos taškų 76ers spurto 14:2 metu, iki rungtynių su Spurs pabaigos likus 3 minutėms.

"Turime atiduoti jiems pagarbą – jie iki pat pabaigos kovėsi. Jie visuomet stengiasi", sakė Tony Parkeris po rungtynių, kurias Spurs vis dėlto laimėjo 92:83.

Penkiose rungtynėse iš dešimties 76ers neperžengė 90 taškų ribos ir tik Torontas bei dukart Klivlendas leido įmesti daugiau nei 100.

Po 91,1 tašką renkanti 76ers yra pati nerezultatyviausia komanda lygoje. Pati praleidžia po 104,6, ir tai penktas blogiausias rodiklis lygoje.

Tiesa, paskutiniame mače Spurs ekipai leido įmesti 92. Tai buvo nerezultatyviausios Spurs rungtynės šį sezoną. Be to, Spurs 76ers krepšį atakavo vos 38,8 proc. taiklumu – prasčiausiai šį sezoną.

76ers dabar laukia dvejos rungtynės namuose – su minėta Mavericks ir Pacers, o po to sužais net šešis iš eilės išvykos mačus.