“Raptors” vs. “Heat”: dvyliktas Toronto pralaimėjimas iš eilės?


Krepšinio apžvalgininkai prieš NBA sezoną nepuolė išradinėti dviračio – dauguma, lyg sutarę, čempionų žiedus prognozavo Majamio “Heat” ekipai.

Ko gero retas sezonui jau prasidėjus savo nuomonę pakeistų, tačiau neužtikrintas čempionų startas – visiems pakankamai netikėtas.

Lygos favoritai patyrė jau du pralaimėjimus, nors tesužaidė vos ketverias rungtynes. “Heat” nusileido Bruklino “Nets” ir Filadelfijos “76ers” ekipoms. Abu pralaimėjimai – patirti išvykose.

Trečioji “Heat” išvyka – į Torontą. Čia LeBrono Jameso ir kompanijos laukia Jonas Valančiūnas ir “Raptors”. Istoriškai – parankus varžovas “Heat” ekipai.

Pasiseks, jei pateks į atkrintamąsias – maždaug tokios prognozės prieš sezoną buvo skiriamos “Raptors” ekipai. Su pastaba: labai smarkiai “Raptors” rezultatai priklausys nuo Jono Valančiūno tobulėjomo.

Lietuvos kol kas kalnų neverčia. Per pirmus tris mačus JV rinko vos po 6,3 taško, ir dar neatliko nė vieno dvigubo dublio, nors pastarųjų štampavimą ekspertai J.Valančiūnui prognozavo sezono išvakarėse.

“Raptors” laimėjo tik kartą iš trijų, ir tai padarė vienintelėse namų rungtynėse. Formaliai būtų galima sakyti, kad susitinka namuose nepralaiminti “Raptors” prieš išvykose nelaiminčią “Heat”, tačiau, kaip jau buvo minėta, Torontas Majamiui jokios baimės nekelia.

Greičiau priešingai. “Raptors” Majamio ekipai pralaimėjo net 11 rungtynių iš eilės, ir ši serija tęsiasi jau beveik trejus metus – nuo 2010-ųjų sausio.