Paskelbtas į medalius besitaikančios Brazilijos rinktinės dvyliktukas


 

Buvusiam Kauno „Žalgirio“ komandos snaiperiui 39-eri ir jis jau buvo paskelbęs apie karjeros rinktinėje pabaigą, bet vis dėlto – Marcelinho Machado pasaulio čempionate Ispanijoje išvysime.

Brazilijos krepšinio rinktinės strategas Rubenas Magnano jau paskelbė galutinį ekipos dvyliktuką, vyksiantį į pasaulio čempionatą, ir jame Machado pavardė yra.

Kaip ir galingas NBA žvaigždžių desantas: Tiago Splitteris, Nene Hilario, Leandro Barbosa ir Andersonas Varejao. Visi jie riktinėje pernai nežaidė, ir be jų brazilai FIBA America turnyre liko tik devinti.

Į pasaulio čempionato brazilai pateko tik gavę vardinį kvietimą. Tikslas – medaliai, nors ši Pietų Amerikos komanda paskutinį kartą pasaulio čempionate ant podiumo lipo prieš 36 metus.

Prieš ketverius metus Turkijoje brazilai liko tik devinti.

Primename, kad šių metų pasaulio čempionato A grupėje Brazilija žais kartu su Prancūzijos, Ispanijos Serbijos, Egipto bei Irano komandomis.

Galutinis Brazilijos rinktinės dvyliktukas: Marcelinho Huertas, Raulis Neto, Larry Tayloras, L.Barbosa, M.Machado, Marcusas Vinicius de Souza, Alexas Garcia, A.Varejao, Guilherme Giovannoni, N. Hilario, Rafaelis Hettsheimeris ir T.Splitteris.

4.50 kad brazilai pasaulio krepšinio čempionate padarys tai, kas šiemet nepavyko futbolininkams – laimės medalį