Olympiacos vs. Unicaja: 10 esminių statistikos faktų


Eurolygos Top-16 pirmajame ture – tradicinių varžovų akistata. Unicaja iš Malagos prieš namuose nepralaimintį Pirėjo Olympiacos.

 

1. Unicja ir Olympiacos praėjusį sezoną tarpusavy žaidė keturis kartus, visus keturias pergales iškovojo graikai.

2. Tai bus 17-tas šių komandų susitikimas per visą istoriją. Iki šiol pergalių balansas 12-4 – Olympiacos naudai.

3. Unicaja reguliarų sezoną baigė keturiais pralaimėjimais iš eilės, tačiau iš jų trys – išvykose.

4. Olympiacos yra tik 20-ta komanda Eurolygoje pagal rezultatyvumą (74,8), tačiau tai nesutrukdė reguliariajame sezone iškovoti 8 pergales iš 10-ties.

5. Olympiacos namuose šį sezoną nesuklupo dar nė karto ir Eurolygoje jau pasiekė 9 pergalių namuose seriją. Abu sezono pralaimėjimus graikai patyrė išvykose.

6. Unicaja reguliariajame sezone pirmavo pagal puolime atkovotus kamuolius (15,6).

7. Po 10,2 taško praėjusį sezoną rinkęs Georgios Printezis dėl traumos praleido visą reguliarųjų sezoną, tačiau pirmosioms Top-16 rungtynėms jau bus pasiruošęs.

8. Laimėjusi 12 rungtynių iš 14-likos Unicaja pirmauja Ispanijos čempionate, Olympiacos – Graikijos pirmenybių lyderė (10-1).

9. Naujųjų išvakarėse abu klubai nacionalinėse pirmenybėse pasiekė svarbias pergales prieš kitas Eurolygo komandas: Unicaja 99:92 nugalėjo Madrido Real, Olympiacos 81:75 palaužė Panathinaikos.

10. Ryanas Toolsonas reguliariajame sezone tik vieną mačą pradėjo starto penkete, tačiau yra rezultatyviausias Unicaja žaidėjas, renkantis po 13,0 taškų.