NBA Visų žvaigždžių rungtynės: Vakarai šeimininkaus vakarėlyje?


Visų akys nukreiptos į Niujorką ir NBA Visų žvaigždžių savaitgalio renginius, kur dideli vardai sklando ore it musės. Kurie pakils iki dangaus, o kurie bus sumaišyti su žemėmis?

Anthony Davisas, Blake'as Griffinas ir Kobe Bryantas spektaklį Madison Square Garden arenoje pradės ant atsarginių suolo. Carmelo Anthony ir Jimmy Butleris negalės žaisti visa jėga. Taip, tai ir bus indikatorius, kaip sportininkai susidėliojo savo prioritetus artėjant atkrintamosioms varžyboms.  

Žinoma, nereikia sakyti, kad Rytų ir Vakarų titanų mūšis žada būti neįdomus. Per pirmus tris kėlinius, kaip visuomet, galime tikėtis daugybės akrobatinių triukų ir nedengiamų metimų. Iki paskutinio ketvirčio, kada komandos jau rimtai kibs viena kitai į atlapus ir pabandys laimėti principines rungtynes.

Vakarai, kurie turi vienu kitu A lygio žaidėju daugiau, yra favoritai 1.63 laimėti rungtynes, o jų gynėjų linija su Stephenu Curry, Klay'um Thompsonu, Damianu Lillardu ir Jamesu Hardenu atrodo ideali pergalei pasiekti. 

Beje, tai svarbu: Lillardas ko gero turi daugiausia, ką įrodyti, ir jo noras išlysti iš kitų šešėlio gali atnešti jam MVP titulą. 31.00 už tai atrodo itin patrauklus statymas.

5.00 kad LeBronas Jamesas trečią kartą pasiims šį titulą, tačiau Cavaliers šioje sezono stadijoje itin svarbu, kad Karalius pataupytų savo energiją. Tai tik dar vienas argumentas Vakarų komandos pergalei. 

Rytai turi keturis puikiai susižaidusius Hawks žaidėjus bei trenerį, tačiau net ir turint omeny tai, sunku įsivaizduoti, kad Vakarai šį mačą pralaimėtų. Šiaip ar taip: 2.30 už Rytų pergalę.

Sunku tikėtis ir to, kad bus pagerintas praėjusių metų bendras rezultatyvumas, kai Rytai laimėjo 163:155. 1.97 kad bus pelnyta mažiau nei 297,5 taško.