NBA lažybos: Warriors ir Spurs pergalių serijos dar nenutrūks?


 

Įspūdingiausią formą NBA lygoje šiuo metu demonstruoja dvi komandos, ir abi jos – Vakaruose. Golden State Warriors laimėjo 9 mačus iš eilės, San Antonijo Spurs – aštuonis.

Warriors net 10 iš 16-ikos rungytnių žaidė išvykose, ir dabar į namus sugrįžta po penkių mačų išvykose turnė. Visuose penkiuose mačuose buvo pasiektos pergalės.

Kitas Warriors varžovas – Orlando Magic komanda, išvykose žaidžianti kone geriau nei namuose. Magic savo aikštėje laimėjo 2 rungtynes iš 7, išvykose – 5 iš 12-likos.

Tai kiek netikėta, nes praėjusį sezoną Magic išvykose laimėjo vos 4 rungtynes ir pralaimėjo net 37.

Praėjusią savaitę Magic ir Warriors žaidė Orlande, kur Warriors iškovojo nesunkią pergalę 111:96.

Praėjusį sezoną Warriors taip pat laimėjo abu mačus prieš Magic, kas pavyko pirmą kartą nuo 1991-92 m. sezono.

Nėra tiksliai žinoma, ar galės žaisti Warriors lyderis Stephenas Curry, paskutiniame mače pasitempęs čiurną, bet sugebėjęs atlikti savo penktą sezono dvigubą dublį (16 tšk., 10 perd.).

Spurs keliaus į Brukliną. Čempionai Nets ekipą savo aikštėje šį sezoną jau įveikė – 99:87.

Spurs visiškai pranoko varžovus baudos aikštelėje (54:34), ir tai buvo jau 12-oji Spurs pergalė prieš Nets savų žiūrovų akivaizdoje.

Per visą istoriją Spurs namuose Nets ekipai pralaimėjo vos 4 kartus (37-4) – tai geriausias pergalių namuose procentas (90,2 %) prieš bet kurį varžovą.

Nets šį sezoną renką po 98,9 taško per rungtynes, ir šiuo aspektu beveik nenusileidžia Spurs ekipai (99,4), tačiau paskutiniame mače su Bulls sukrapštė vos 84 (pralaimėjo 84:102).

Prieš rungtynes su Spurs Bruklino ekipos dar laukia šio vakaro mačas į Niujorką, kur pergalę prieš Knicks (4-10) tiesiog būtina iškovoti. Nets (6-9) Rytuose kol kas devintoje vietoje – per žingsnį nuo virtualaus atkrintamųjų traukinio.

 

Sekite NBA lažybas