NBA lažybos: ritmą pagavusi Clippers pasinaudos Bulls krize?

RUNGTYNIŲ PABAIGOS

Clippers į Čikagą atvyksta po viešnagių Mineapolyje ir Milvuokyje. Ten nuskynė abi pergales, o ketvirtuosius kėlinius sužaidė tiesiog fantastiškai.

Į Bucks krepšį per paskutinį ketvirtį įmetė 34, į Timberwolves – 39 taškus.

Iš paskutinių septynių rungtynių Clippers pralaimėjo tik vienerias, ir tą pralaimėjimą patyrė mače, kuriame blankiai sužaidė būtent ketvirtą kėlinį.

Paskutiniajame ketvirtyje nusileido Pacers ekipai 22:31, ir pralaimėjo rungtynes 91:103.

ĮGAUNA RITMĄ

J.J. Redickas paskutiniame mače su Bucks pasiekė asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą - pelnė 31 tašką. Blake'as Griffinas pakartojo asmeninį sezono atkovotų kamuolių rekrodą (14).

O Chrisas Paulas atliko 18 rezultatyvių perdavimų - tai taip pat geriausias įžaidėjo pasiekimas šį sezoną. Per paskutinius tris mačus iki tol Ch.Paulas buvo atlikęs 20 rezultatyvių perdavimų.

Ch.Paulas pripažįsta, kad komanda įgauną rimtą, kurio ypač trūko sezono starte. Lapkritį per tris savaites Clippers buvo laimėjusi vos 2 mačus iš 9.

"Nesakome, kad jau žaidžiame tobulą krepšinį. Sezono pradžioje strigo žaidimas, bet pamažu pagauname ritmą"m - sakė Ch.Paulas.

KITOKIOS NUOTAIKOS

Bulls stovykloje kitokios nuotaikos. Čikagos krepšininkai pralaimėjo tris mačus iš eilės, ir tai ilgiausia nesėkmių serija per pastaruosius dvejus metus.

Tiesa, visus šiuos pralaimėjimus Bulls patyrė vienženkliais skirtumais.

Ir priešngai nei Clippers, Bulls stringa rungtynių pabaigose.

Pralaimėtose namų rungtynėse Hornets krepšį ketvirtajame kėlinyje Bulls atakavo vos 36,4 proc. taiklumu. Prieš Suns piramvo 42:24, bet pralaimėjo rungtynes 101:103.

Paskutinių trijų mačų ketvirtuosius kėlinius Bulls bendrai pralaimėjo 70:102.

Derrickas Rose'as paskutinių penkerių rungtynių ketvirtuosiuose kėliniuose pataikė vos 4 metimus iš 22.

Bulls duobėje, ir Clippers, be abejo, pabandys tuo pasinaudoti, juolab, kad United Center arenoje Clippers jau laimėjo 6 kartus iš eilės.