NBA lažybos: Raptors į Los Andželą keliauja ne kaip favoritai


 Clippers yra viena geriausiai namuose žaidžiančių ekipų NBA lygoje. Savo aikštėje Clippers šį sezoną laimėjo 80 proc. rungtynių (12-3), ir mače su Raptors sieks devintos pergalės iš eilės.

Raptors Los Andžele Clippers ekipai pralaimėjo paskutinius keturis mačus.

Kalėdų vakarą Clippers namuose 100:86 nugalėjo absoliučius NBA lyderius Golden State Warriors krepšininkus.

Laimėjo nepaisant to, kad pirmame kėlinyje sugebėjo pramesti 16 metimų iš eilės, o bendras rungtynių pataikymas buvo antras žemiausias šį sezoną (39,1 proc.).

Nepaisant to, kad Chrisas Paulas, kuris pelnė 22 taškus, atliko tik 4 rezultatyvius perdavimus – mažiausiai šį sezoną.

Kita vertus, Clippers susitvarkė su Warriors lyderiais – Klay Thompsonas ir Stephenas Curry kartu pelnė 29 taškus, kai paprastai kiekvienas surenka panašiai tiek. Abu jie pataikė tik 3 tolimus metimus iš 15-likos (20 proc.).

Tai neįprasta. Clippers yra viena taikliausių komandų lygoje (47,3 proc. dvitaškiai ir tritaškiai), ir labai retai pergales grindžia žaidimu gynyboje.

Praėjusį sezoną Clippers laimėjo abu tarpusavio mačus, nors abu kartus Chrisas Paulas nežaidė. Blake'as Griffinas per tas dvejas rungtynes pelnė 66 taškus, atakuodamas 63,9 proc. taiklumu.

Kyle'as Lowry yra vienas geriausių lygos žaidėjų išvykose: varžovų arenose Raptors lyderis renka po 24,7 taško. Tačiau. Paskutinėse ketveriose akistatose su Los Andželo ekipa Lowry atakavo vos 27,5 proc. taiklumu ir rinko vos po 9,3 taško.

Į Los Andželą Rytų konferencijos lyderiai vyksta ne kaip favoritai: 1.47 laimės Clippers, 2.70 laimės Raptors.