NBA lažybos: Kiddas į Brukliną atvyksta nutraukti serijos, kurią pats sukūrė


 

Keturis pralaimėjimus iš eilės patyrusi Bruklino Nets šiuo metu yra antra pasčiausia komanda NBA Rytuose. Blogiau pastaruoju metu žaidžia tik absoliutus lygos autsaideris Filadelfijos 76ers klubas.

Išvykose pralaimėjo Suns, Warriors ir Blazers ekipoms, o namuose nusileido Heat krepšininkams. Visi keturi pralaimėjimai patirti 8-12 taškų skirtumais.

Galima pastebėti ir tai, kad su kiekvienu šiuo maču komandos rezultatyvumas vis mažėjo. Lapkričio 12 dieną į Suns krepšį Nets įmetė 104 taškus, vėliau į Warriors – 99, į Blazers – 87 ir galiausiai į Heat – 83.

Tiesa, lygiai taip pat mažėjo ir praleidžiamų taškų skaičius: atitinkamai – 112, 107, 97 ir 95.

Dabar Nets laukia namų rungtynės su Milvuokio Bucks, ir tai žada išskirtinę intrigą. Kodėl? Nes už Bucks vairo stovi žmogus, dar praėjusį sezoną treniravęs Nets ekipą – Jasonas Kiddas.

Bucks (iki lapkričio 18-osios maču su Knicks) laimėjo pusę rungtynių iš dešimties ir Rytų konferencijoje užima 7 vietą. Nets – žengia 9-oje.

J.Kiddas į Brukliną sugrįš siekdamas nutraukti nemalonią Bucks ekipai seriją: Nets laimėjo visus penkis pastaruosius tarpusavio mačus, įskaitant tris praėjusį sezoną, kai... Nets treniravo J.Kiddas.

 

Bucks pralaimėjimo Heat epizodai: