NBA lažybos: Blazers be lyderio išvykų prakeiksmą naikins Sakramente


NAMŲ-IŠVYKOS FAKTORIUS

Net ir žaisdami be geriausio savo žaidėjo, Blazers krepšininkai įrodė, kad savo aikštėje gali būti pavojingi.

Damianas Lillardas praleido trejas rungtynes iš eilės, tačiau ir be jo Blazers nutraukė penkių pralaimėjimų seriją, tiesiog įspūdingai 105:76 patiesdama Rytų konferencijos lyderę Cavaliers ekipą.

Bet tai buvo namų rungtynės. Prieš tai penkis pralaimėjimus iš eilės Blazers patyrė išvykose. Iš viso gruodį Blazers svečiuose žaidė net 9 iš 14 rungtynių. Namuose iš penkių laimėjo trejas.

Sezoną Blazers pradėjo laimėdama 2 iš 3 mačų išvykose, tačiau po to pralaimėjo 13 iš 16, įskaitant penkias nesėkmes iš eilės šį mėnesį.

Tuo tarpu Kings namuose laimėjo tris iš eilės ir septynias iš paskutinių devynių rungtynių.

 

INDIVIDUALŪS PASIRODYMAI

Kings lyderiai DeMarcus Cousinsas ir Rudy Gay'us žaidžia stabiliai ir renka savo vidurkius. Tiesa, Gay'us iš paskutinių 13 tolimų metimų pataikė tik 1.

"Tai komandinės pastangos, bet Darrenas Collisonas žaidė ypatingai", - po paskutinės pergalės sakė Kings treneris George'as Karlas.

Collisonas per paskutines 6 rungtynes atakavo 60,3 proc. taiklumu ir rinko po 15,5 taško. Omri Casspi taip pat įnešė savo indėlį, per paskutines penkias rungtynes pataikydamas 12 tritaškių iš 21, ir rinkdamas po 13,8 taško.

Allenas Crabbe'as buvo tas žmogus, kuris kompnesavo Lillardo netektį Blazers ekipoje. Pelnydamas 26 taškus mače su Cavs jis pasiekė karjeros rekordą.

21 tašką Crabbe'as surinko iki didžiosios pertraukos, leisdamas savo komandai išsiveržti į priekį 63:34.

Rungtynėse, kurias Lillardas praleido, Crabbe'as pasiekė 19,0 taškų vidurkį.

 

TARPUSAVIO AKISTATOS

Lillardas, kuris pelnė 31 tašką kovą, kai komandos paskutinį kartą susitiko Sakramente, gali būti pasirengęs žaisti, bet greičiausiai aikštėje pasirodys tik kitą savaitę.

Blazers laimėjo dvejas iš trijų akistatų su Kings praėjusį sezoną ir šešias iš paskutinių aštuonių.

Sakramente nuo 2008-09 m. sezono Balzers laimėjo 8 iš 13 rungtynių.

Gay'us metė po 30,4 taško per paskutines penkias rungtynes su Blazers.

Kings yra trečia pagal rezultatyvumą komanda lygoje (104,5 taško per rungtynes), ir laimėjo vos 2 mačus iš 12 tuomet, kai nepasiekdavo 100 taškų ribos.

Terry Stottsas 10 metų dirbo George'o Karlo asistentu Sietle ir Milvuokyje, ir tai dar viena priežastis, kodėl ši dvikova bus įdomi.