NBA lažybos: ar Pacers nutrauks Spurs pergalių namuose seriją?


16 pergalių ir 10 pralaimėjimų turinti Indianos Pacers pabandys padaryti tai, ko šį sezoną nepadarė dar niekas – įveikti San Antonijaus Spurs svečiuose. Iš viso Spurs kraityje 23 pergalės ir 5 pralaimėjimai.

 

NEĮVEIKIAMI NAMUOSE

Spurs šį sezoną laimėjo visas 15 rungtynių namuose. Įskaitant praėjusį reguliarųjį sezoną, tai jau 19 pergalių serija.

Atkrintamosiose dukart savo aikštėje nusileido Clippers, tačiau reguliariajame sezone Spurs namuose paskutinį kartą pralaimėjo kovą, kai Cavaliers išplėšė pergalę po pratęsimo.

Praėjusį sezoną Spurs abu kartus įveikė Pacers, nors padarė tai gana kukliais 2 ir 6 taškų skirtumais.

Per paskutines 15 tarpusavio rungtynių Pacers laimėjo tik kartą, ir tą vienintelę pergalę pasiekė svečiuose – 2013 metų gruodį.

 

AIŠKUS LYDERIS

Praėjusį sezoną sužaidęs vos 6 mačus, Paulas George'as grįžo demonstruodamas geriausius karjeros skaičius.

Rytų konferencijoje Pacers lyderis buvo pripažintas geriausiu lapkričio mėnesio žaidėju. Lapkritį George'as rinko po 27,2 taško, atokovdavo po 8,1 kamuolio ir atikdavo po 4,4 rezultatyvaus perdavimo.

Šį sezoną dukart George'as peržengė 40 taškų ribą, nors iki tol per visą karjerą, trunkančią nuo 2010 metų, tai buvo padaręs vos kartą.

Nuo lapkričio 4 iki gruodžio 2 dienos George'as 13 rungtynių iš eilės pasiekė 20 taškų ribą. Tai ilgiausia tokia serija jo karjeroje.

Rinkdamas po 26,2 taško jis yra penktas NBA lygoje pagal rezultatyvumą. 2013-14 metų sezoną George'as į Spurs krepšį įmetė 16 ir 28 taškus.

 

TRITAŠKININKŲ AKISTATA

Abi komandos patenka į taikliausiai tritaškių metančių ekipų penketuką. Pacers su 37,3 proc. taiklumu yra ketvirta, Spurs meta dar taikliau – 37,9 proc. ir lygoje yra antra.

Tai įdomu turint omeny tai, kad Spurs treneris Greggas Popovičius viešai pareiškė, kad panaikintų tritaškio liniją, jei būtų jo valia, ir visus metimus krepšinyje traktuotų vienodai.

Įdomu ir tai, kad Spurs yra komanda, puikiai sugebanti neutralizuoti varžovų snaiperius. Savo oponentams Spurs iš toli leidžia mesti vos 20,8 proc. taiklumu, ir tai antras rodiklis lygoje.

C.J. Milesas ir Geoerge'as Pacers ekipoje per rungtynes atlieka daugiau nei po 7 tolimus metimus, ir abu tai daro didesniu nei 40 proc. taiklumu. 

Spurs turi net 6 žaidėjus, tritaškius metančius taikliau nei 40 proc. taiklumu, nors dažniausiai tai darantis Danny Greenas (po 4,5 karto) iš toli atakuoja tik 29,9 proc. tikslumu.