NBA karuselė: sausio 4-osios rungtynių akcentai


Cavaliers 3.70, Mavericks 1.29

Iš rikiuotės iškritus LeBronui Jamesui, Cavs laimėjo vieną iš trijų mačų. Be lyderio Cavaliers žais ir prieš Dalaso Mavericks, kuri į Klivlendą atvyksta po keturių pergalių iš eilės. Rajonas Rondo paskutiniame mače į Celtics, savo buvusios komandos krepšį, įmetė 29 taškus, taip sužaisdamas geriausias sezono rungtynes. Mavericks šešias rungtynes iš eilės peržengia 100 taškų ribą.

 

Pistons 1.65, Kings 2.25

Su Joshu Smithu Pistons buvo laimėję vos 5 mačus iš 28, tačiau nuo tada, kai atleido šią atmesferą komandoje gadinusią žvaigždę, laimėjo visus keturis mačus, ir padarydavo tai vidutiniškai 18,0 taškų persvara.

 

Heat 2.18, Nets 1.69

Bruklino Nets turi dvejomis pergalėmis daugiau nei Heat, tačiau Majamio klubas laimėjo abu šį sezono vykusius tarpusavio mačus, kurie, beje, abu kartus vyko Brukline. Abu kartus Heat į Nets krepšį įmetė 95 taškus (95:83 ir 95:91).

 

Knicks – Bucks

Knicks nuo 1984-85 m. sezono niekuomet nepralaimėjo 11 rungtynių iš eilės, bet, panašu, tai gali nutikti - neaišku, ar galės žaisti lyderis Carmelo Anthony. Tuo tarpu Bucks turi šansą pirmą kartą per tris sezonu laimėti keturis išvykos mačus iš eilės.

 

Suns 1.95, Raptors 1.87

Kyle'as Lowry 20 taškų ribą peržengė jau šešiose rungtynėse iš eilės - tai ilgiausia tokia serija šio Raptors krepšininko karjeroje. Vis dėlto Toronto komanda - šiokioje tokioje duobėje. Rytų konferencijos lyderiai pralaimėjo dukart iš eilės, o šį sezoną dar nebuvo taip, kad Raptors sukluptų triskart iš eilės.

 

Lakers – Pacers

Pacers renka vos po 94,9 taško per rungtynes ir pagal šį rodiklį yra tik 26-ta komanda lygoje (Lakers – 102,7, 8 vieta), tačiau gruodį į Lakers krepšį įmetė 110 ir laimėjo 19 taškų skirtumu. Tai buvo trečioji Pacers pergalė prieš Lakers iš eilės.