NBA karuselė: sausio 19 dienos rungtynių akcentai


Cavaliers – Bulls

Po penkerių rungtynių išvykoje (2-3) Cavs grįžta į Klivlendą, kurs sužais keturis mačus iš eilės. Turnė Vakaruose kavalieriai baigės pergalėmis prieš abu Los Andželo klubus, nors Warriors, Kings ir Suns ekipų įveikti nepajėgė. Tai buvo 20-oji LeBrono Jameso ir Kobe Bryanto akistata aikštelėje. Jameso komanda laimėjo 14 kartą, nors individualiai abiem tai buvo neblogas mačas: James pelnė 36 taškus, Bryantas – tik 19, tačiau atliko net 17 rezultatyvių perdavimų, užfiksuodamas karjeros rekordą. Sausį grįžęs po traumas Jamesas renka po 33,7 taško per rungtynes, tačiau Bulls yra komanda, mokanti žaisti prieš Karaliaus komandas: iš paskutinių 14-likos mačų reguliariajame sezone Jameso komanda Bulls ekipą įveikė tik 6 kartus.

 

Bucks 1.95 – Raptors 1.87

Raptors pralaimėjo du pastaruosius mačus arba septynis iš paskutinių devynių. Terrence'as Rose'as paskutiniajame mače su Pelicans per nepilnas 11 minučių prametė visus tris metimus, ir sėdęs ant suolo aikštėje daugiau nepasirodė. Per pastarąsias trejas rungtynes Rose'as pataikė vos 2 metimus iš 15-likos ir rinko vos po 2,3 taško, kai jo sezono taškų vidurkis siekia 11,1 per rungtynes. Lapkritį Bucks ekipą savo aikštėje Raptors nugalėjo 42 taškų skirtumu (124:82), Rose'as tada įmetė 13.

 

Blazers – Kings

Po trijų pralaimėjimų iš eilės Blazers smarkiai rizikuoja prarasti antrą vietą Vakarų konferencijoje, nors geresnė proga atsitiesti, kaip mačas su Kings, ko gero ir negali pasitaikyti: Kings išvykose pralaimėjo septynis iš paskutinių aštuonių susitikimų, o tą vienintelę pergalę pasiėmė Mineapolyje prieš beviltiškai žaidžiančią ir vos 7 pergales sezone turinčią Timberwolves ekipą. Nepaisant to, kad tuose trijuose mačuose Blazers nė karto neperžengė 100 taškų ribos, LaMarcusas Aldridge'as rinko po 31,0 tašką ir visus kartus buvo rezultatyviausias aikštėje.

 

Suns – Lakers

Fynikso Suns sieks šeštos pergalės namuose iš eilės, ir tai būtų pirmas toks pasiekimas nuo 2010 metų. Varžovas parankus: Lakers ekipą Fynikso krepšininkai šį sezoną įveikė visus tris kartus, vidutiniškai mesdami po 115,6 taško per rungtynes.

 

Hawks 1.31 – Pistons 3.50

Atlantos Hawks pergalių serija jau pasiekė 12, nepaisant to, kad vanagams keturis mačus iš eilės teko žaisti išvykoje. Dabar žais namuose, kur pralaimėjo tik trisyk (16-3), tačiau verta atkreipti dėmesį, kad Pistons išvykose žaidžia geriau nei Detroite: 28 proc. pergalių namuose (6-15) ir 50 proc. pergalių išvykose (10-10).

 

Warriors 1.07 – Nuggets 10.00

Tai pirmosios iš trijų šių komandų tarpusavio rungtynių šį sezoną. Warriors nuo praėjusio sezono pradžios bent kartą namuose laimėjo prieš 25 iš visų 29-nių NBA komandų, dabartinė pergalių namuose serija jau pasiekė 15.