NBA karuselė: gruodžio 16-osios rungtynių akcentai


 Wizards – Timberwolves

Vašingtono Wizards tikra savo aikštės šeimininkė. Šį sezoną namuose Wizards laimėjo 12 iš 14-likos rungtynių – vidutiniškai 12,5 taško skirtumu. Palyginimui pernai sezoną savo aikštėje Wizards pradėjo pergalių-pralaimėjimų santykiu 12-13. Timberwolves viešnagės sostinėje taip pat paprastai baigiasi liūdnai. Jei Wizards laimės ir antradienio vakarą, tai bus 10-asis Wolves pralaimėjimas Vašingtone per paskutines 11 viešnagių.

 

Nets – Heat

Heat laimėjo pirmąją sezono akistatą, lapkritį taip pat vykusią Brukline (95:83), tačiau šįkart viskas gali būti žymiai sunkiai. Heat žais be Chriso Bosho, kurio jau neturėjo sekmadienio mače su Bulls. Bulls antrą ir trečią ketvirtį laimėjo 58:30, o rungtynes 18 taškų skirtumu, kai Heat tesukrapštė 75 taškus. Maža to, neaišku, ar Brukline galės žaisti ir Dwyane'as Wade'as. Gruodį Heat laimėjo tik 2 mačus iš 8-nių, ir laimėti trečią kartą be Bosho ir Wade'as turėtų būti velniškai sunku.

 

Grizzlies – Warriors

Warriors ekipa išsikapstė paskutiniame mače su Pelicans, laimėdama po pratęsimo (128:122) ir taip pratęsdama pergalių seriją iki 16-ikos. Tai ilgiausia pergalių serija klubo istorijoje. Warriors per 23 mačus pralaimėjo vos dukart, ir tai yra trečias geriausias sezono startas (pirmų 23 rungtynių) lygos istorijoje. Grizliai namuose laimėjo 11-lika iš 12-likos sezono rungtynių. Savo aikštelėje ši komanda renka po 107,1 taško, kai išvykose – po 97,2.

 

 Pelicans – Jazz

Jazz šešių rungtynių išvykose turnė pradėjo pralaimėjimu Vašingonte. Kita stotelė – Naujasis Orleanas. Pirmąjį tarpusavio mačą Jazz savo aikštėje pralaimėjo 94:106, tačiau šįkart Pelicans žais be Antonio Davio, kuris tose rungtynėse į Jazz krepšį įsūdė 43 taškus.

 

Knicks – Mavericks

Dirkas Nowitzkis lapkričio mače su Knicks pasiekė asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą – pelnė 30 taškų, o Mavericks namuose laimėjo 109:102. Tačiau per paskutines šešias išvykos rungtynes Nowitzkis renka tik po 14,2 taško, atakuodamas kukliu 31,4 proc. taiklumu.

 

Kings – Thunder

Kings tapo pirmąja komanda šį sezoną, kuri atleido savo trenerį. Michaelas Malone, traumą patyrus pagrindiniam vidurio puolėjui DeMarcui Cousinsui, nesugebėjo apsaugoti ekipos nuo kritimo į duobę – Kings laimėjo tik 2 iš paskutinių 11 mačų. Rungtynės su Thunder taps Tyrone'o Corbino, iki tol dirbusio asistentu, debiutu. Thunder stovykloje nuotaikos kardinaliai priešingos: sugrįžus Kevinui Durantui, Oklahomos komanda sieks septintos pergalės iš eilės.