Lietuvos ryto varžovas žūtbūtiniame mače: 10 statistikos faktų apie Telenet


 „Lietuvos rytas“ savų žiūrovų akivaizdoje stos į lemiamą kovą Europos taurės varžybose. Norint patekti į kitą turnyro etapą, vilniečiams reikia žūtbūt nugalėti Ostendės „Telenet“ klubą.

 

1. Nuo 2011 metų „Telenet“ trejus metus iš eilės tapo Belgijos čempione (iš viso – 15 kartų).

2. Pirmą tarpusavio mačą Belgijoje „Telenet“ laimėjo 75:69.

3. 2013 metais komandos „Siemens“ arenoje kovojo Eurolygos atrankoje. Susitikimą tąsyk 75:66 laimėjo „Lietuvos rytas“ ir iškovojo kelialapį į Eurolygą.

4.Į Vilnių „Telenet“ atvyksta po trijų pralaimėjimų iš eilės Europos taurėje.

5. Išvykose „Telenet“ šį sezoną laimėjo tris iš septynių Europos taurės mačų. Bendras belgų pergalių-pralaimėjimų balansas šį sezoną: 8-7.

6. Visose pralaimėtose rungtynėse belgai neperžengė 80 taškų ribos ir laimėjo visus penkis mačus, kai 80 taškų ribą sugebėdavo pasiekti.

7. Nuo suolo pakilęs 198 cm ūgio puolėjas Johnas Prince'as pirmose rungtynėse su „Lietuvos rytu“ per 23 minutes pelnė 20 taškų ir tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju.

8.Prince'as yra vienintelis „Telenet“ krepšininkas, renkantis dviženklį taškų skaičių (17,3), nepaisant to, kad žaidžia vos po 23,1 min. ir tik kartą per 15 rungtynių jas pradėjo starto penkete.

9. Antoine'as Pierre'as Gillet tritaškius reguliariajame sezone metė 45,6 proc. taiklumu, o antrajame etape šį procentą pakėlė iki tiesiog įspūdingo – 57,9 (11/19).

10. Per septynis sezonus Europos (ULEB) taurėje Ostendės klubas nė karto neįveikė antro etapo.