„Lietuvos ryto“ situacija grupėje: slidu


Jei nori įveikti Europos taurės Last-32 etapą, Vilniaus „Lietuvos rytas“ privalo įveikti paskutinį varžovą grupėje: Zagrebo „Cedevita“ klubą.

Priešingu atveju trys pergalės, jau esančios sąskaitoje, vilniečių neišgelbės.

3 pergales ir 2 pralaimėjimus, kaip ir „Lietuvos rytas“, turi Stambulo „Bešiktaš“ ekipa, o „Cedevita“ ir Saragosos CAI kraityje – po 2 pergales ir 3 pralaimėjimus.

Jei „Lietuvos rytas“ namuose nugalės „Cedevita“, Vilniaus klubas užims pirmą vietą grupėje nepriklausomai nuo „Bešiktaš“ ir CAI dvikovos rezultato.

Pirmąją tarpusavio dvikovą Kroatijoje „Lietuvos rytas“ laimėjo vienu tašku (84:83). Jei kroatai tokiu pat skirtumu atsirevanšuotų, jie aplenktų „Lietuvos rytą“, nes turi geresnį bendrą įmestų ir praleistų taškų santykį.

Jeigu paskutiniame ture pergales švęs „Cedevita“ ir „Bešiktaš“, „Lietuvos rytas“ finišuos trečioje grupės vietoje.

Jei nugalės kroatai ir ispanai, visos keturios komandos etapą baigs surinkusios vienodai taškų, todėl vėl teks skaičiuoti bendrą įmestų ir praleistų taškų santykį.

Vilniečiai (-2) turi pranašumą tik prieš „Bešiktaš“ klubą (-13), todėl kartu su turkais pasidalintų trečią ir ketvirtą vietas priklausomai nuo to, kokiu skirtumu abi komandos pralaimėtų paskutiniame ture.

„Unibet“ siūlo 1.30 už „Lietuvos ryto“ pergalę ir 3.50 už „Cedevita“ sėkmę.

„Mes jau žaidėme dvejas „gyvenk arba mirk“ rungtynes – prieš Cai ir „Bešiktaš“. Dabar esame situacijoje, kurioje ir norėjome būti, kai pralaimėjime pirmąsias grupės rungtynes. Dabar viskas priklauso nuo mūsų. Jei laimėsime, būsime pirmi“, - sakė „Lietuvos ryto“ strategas Aleksandras Petrovičius.

„Lietuvos rytas“ turi pranašumą, nes žais namuose. Jie, kaip ir mes, sezono metu patyrė ir pakilimų, ir nuopolių, ir šios rungtynės nuspręs viską. Žaisime be traumuotų Ante Delašo ir Marino Bazdaričiaus, tačiau esame turėję sėkmingų rungtynių, žaisdami ir ne stipriausios sudėties“, - prieš rungtynes kalbėjo „Cedevita“ strategas Jasminas Repeša.