Lietuvos Rytas vs Žalgiris: nėra laiko klysti


 

Pirmą kartą per 15 metų Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos Ryto“ keliai susikirto jau pusfinalyje. Vienas iš grandų, pralaimėjęs seriją turės tenkintis galimybe kovoti dėl LKL bronzos, o tai, eilę metų finale kovojantiems klubams – naujiena, tad tai tik dar labiau kelia ažiotažą.

Itin didelę reikšmę serijoje turintis faktorius – jos trukmė. Lietuvos krepšinio lygoje pusfinalio serija vyksta iki 2 pergalių, tad komandoms nebėra laiko klysti. Ekspertai pripažįsta, jog dvikovos baigti nulemti gali ir psichologinis aspektas. Itin didelis spaudimas gali įtakoti ir ne itin produktyvų krepšinį, tad tikėtis labai rezultatyvių rungtynių nevertėtų. Unibet siūlo 1.73  koeficientą už tai, jog  per pirmąjį kėlinuką bus įmesti mažiau nei 39.5 taško.

„Žalgiris“ yra geriausiai dėl atšokusių kamuolių lygoje kovojanti ekipa (vidutiniškai 39,1 atkovoto kamuolio per rungtynes), vilniečiai rikiuojasi vos aštunti (34,5 atk. kam.). Kova po savo lenta bei antrųjų šansų susikūrimas gali tapti itin svarbiu veiksniu siekiant pergalės.

Vilniečiai šiame Lietuvos krepšinio lygo sezone savo žiūrovų akivaizdoje nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. „Lietuvos Ryto“ krepšininkai, rungtyniaudami namuose, savo varžovus įveikia vidutiniškai 27 taškų skirtumu, tuo tarpu Kauno „Žalgiris“ rungtynes išvykoje laimi vidutiniu 7,5 taško skirtumu.

„Pirmasis mačas svarbiausias. Jis gali nulemti ir seriją. Mes žaidžiame namuose ir turime laimėti. Esame nusiteikę kovingai“, – prieš pirmąją BEKO LKL pusfinalio dvikovą sakė „Lietuvos ryto“ treneris Dainius Adomaitis.

Vilniaus „Lietuvos Rytas“ ir Kauno „Žalgiris“ šiame sezone susitiko du kartus, abu sykius pergalę šventė vilniečiai. Pirmajame susitikime Vilniuje „Lietuvos Rytas“ net 32 taškų skirtumu (90:58) nušlavė kauniečius, o prieš keletą savaičių įveikė kauniečius ir antrąjį sykį jau išvykoje (84:86). Ar pavyks vilniečiams pratęsti pergalių seriją? Unibet siūlo 1.92 koeficientą už tai, jog „Lietuvos Rytas“ laimės daugiau nei  5.5 taško.

 

Sekite rungtynes ir lažinkitės gyvai!