Lažybos dėl NBA MVP: LeBronas Jamesas susipakuos titulą?


Lažybos dėl MVP

Gavęs šviežią iššūkį, LeBronas Jamesas bus motyvuotas kaip niekad anksčiau. Juolab, kad Klivlende turės geriausius pagalbininkus nei kada nors anksčiau, kad savo tikslus pasiektų. Penktas karjeroje MVP titulas - vienas iš jų.

Atgimstantis Klivlendo Cavaliers yra favoritas,bent prasidedant sezonui, kone visuose lažybų pasiūlymuose, o tai, kad paskutinį kartą Jamesas MVP prizą "perleido" Kevinui Durantui - tik padidina Cavs lyderio šansus susigrąžinti titulą. 2.00 kad jam tai pavyks.

Durantas praleis pirmus tris sezono mėnesius, tad net ir 4.50 pasiūlymas lažintis dėl jo galimybės tapti MVP atrodo pernelyg rizikingas. Tačiau gana įdomus pasiūlymas susijęs su jo komandos draugu Oklahomos komandoje. Russello Westbrooko šansai vertinami 31.00, ir jei Thunder bus laiminti komanda - tai gali būti protingas statymas.

Clippers turi potencialo būti geriausia komanda Vakaruose, tad 11.00 už Blake'as Griffiną ir 16.00 už Chrisą Paulą taip pat yra verti dėmesio stattymai, tačiau bėda, kad jie vienas kitą gali nustelbti ir sutrukdyti vienas kitam laimėti titulą.

Po dviejų traumų iškankintų sezonų į lenktynes grįžta ir Derrickas Rose'as. Bulls perrikiavo pajėgas, ir Rose'as turės visas galimybes blizgėti, nors, žvelgiant į jo pasirodymą pasaulio čempionate Ispanijoje ir ikisezoninėse rungtynėse, akivaizdu, kad jis gana toli nuo 2012 metų sportinės formos. 13.00 kad Rose'as taps MVP.

Kad ir kiek vardintume kandidatų, aišku viena - Jamesas yra stipriausias iš visų.

 

Metų naujokas

Teoriškai, tai turėtų būti dviejų žaidėjų dvikova - Jabari Parkeris vs. Andrew Wigginsas. Tiek Milvuokio Bucks, tiek Minesotos Timberwolves suteiks šiems žaidėjams visas galimybes atsiskleisti jau pirmajame sezone.

Jabari su 3.00 laikomas favoritu. Jis atrodo labiau pasiruošęs NBA nei Wigginsas, o Bucks prasčiau nei pernai ko gero jau nebegali pasirodyti.

Kita vertus, Wigginsas (4.25), kurio paslaugų Cavaliers atsisakė, gali būti itin motyvuotas įrodyti, kad Klivlendo klubas suklydo perleisdamas jį Minesotai.

Motyvacijos neturėtų trūkti ir Nerlensui Noeliui, kurio galimybės vertinamos 8.50. Dėl traumos visą praėjusį sezoną praleidęs aukštaūgis gana blankioje 76ers sudėtyje gali suspindėti visu gražumu. Kita vertus, retai nutinka taip, kad prizas atitenka žaidėjui iš dugne besivelkančios komandos.

Dėl šios priežasties verta dėmesį atkreipti į du Bulls naujokus - Dougą McDermottą ir Nikola Mirotičių.

McDermottas su 21.00 yra įdomus variantas, tačiau Mirotičiaus, turbūt geriausio pastarųjų dviejų sezonų žaidėjo Europoje, galimybės vertinamos 71.00

Jei nenorite beveik garantuoto, bet nedidelį pelną galimai nešančio statymo už Wigginsą ar Jabari, rinkitės juodkalniečio variantą.