Ketvirtas „Rockets“ bandymas šį sezoną įveikti „Clippers“


 Hjustono „Rockets“ ir Los Andželo „Clippers“ NBA lygoje šį sezoną žengia kone koa kojon.

„Rockets“ sąskaitoje 49 pergalės ir 22 pralaimėjimai, „Clippers“ turi dviem pergalėmis daugiau – 51 pergalę ir 22 pralaimėjimus.

Tačiau visus tris tarpusavio mačus šį sezoną laimėjo „Clippers“. 8, 13 ir 19 taškų skirtumais. Ar pavyks Donato Motiejūno komandai bent kartą šį sezoną įveikti „Clippers“ ekipą?

Keli pastebėjimai:

Itin įsimintinos buvos pirmosios tarpusavio sezono rungtynės Los Andžele, kurias „Clippers“ laimėjo 137:118. „Clippers“ krepšininkai tąsyk pagerino visų laikų klubo rekordą, per du kėlinius surinkdami 78 taškus.

Rockets“ šį sezoną namuose laimėjo 29 iš 36 rungtynių, o „Clippers“ net 17 iš 22 pralaimėjimų patyrė išvykose.

Iš pastarųjų 16 rungtynių „Clippers“ laimėjo 14-ika. Nepaisant to, kad jau 22 mačus iš eilės žaidžia be traumuoto J.J. Redicko, kuris šį sezoną pelno po 15,7 taško. J.J.Redickas buvo rezultatyviausias „Clippers“ žaidėjas dviejuose iš trijų mačų su „Rockets“.

Rockets“ namuose jau iškovojo 11 pergalių iš eilės. Paskutinį kartą pergalę iš Hjustono išsivežė Memfio „Grizzlies“ krepšininkai, sausio pabaigoje čia laimėję vienu tašku.

Trijose šio sezono akistatose su „Clippers“ Hjustono ekipoje rezultatyviausias buvo vis kitas žaidėjas, bet nė karto Jamesas Hardenas – Omri Caspi, Chandleris Parsonsas ir Dwightas Howardas. Po 24,9 taško pelnantis J.Hardenas yra rezultatyviausias „Rockets“ krepšininkas.

Blake'ui Griffinui trūksta 8 taškų, kad pasivytų Keną Normaną rezultatyviausių visų laikų „Clippers“ žaidėjų sąraše. K.Normanas jame – septintas.