Kauno „Žalgiris“ ir Top-16Kauno „Žalgirio“ (4-5) klubą nuo pirmojo sezono tikslo (patekimo į Eurolygos Top-16 etapą) skiria vienas mačas – ketvirtadienį išvykoje su Bambergo „Brose Baskets“ (3-6).

Sauliaus Štombergo auklėtiniai gali pralaimėti net iki 10 taškų skirtumu (nes namuose laimėjo 91:81) ir būtų garantuoti dėl vietos Top-16 etape, B grupėje užėmę 4 vietą.

„Žalgiris“ gali pralaimėti ir didesniu nei 10 taškų skirtumu (kad ir 50-ies), jei dar nenugalėtas Madrido „Real“ (9-0) svečiuose įveiks Stambulo „Anadolu Efes“ (4-5).

Lietuvos čempionai į Top-16 etapą nepatektų tik pralaimėję didesniu nei 10 taškų skirtumu, o „Anadolu Efes“ iškovojus pergalę prieš „Real“.

Aukščiausiai B grupėje „Žalgiris“ gali pakilti iki 3 vietos. Tam reikia pačiam laimėti prieš „Brose Baskets“ ir sulaukti „Real“ pergalės prieš „Anadolu Efes“.

Jei „Žalgiris“ nugalės „Brose Baskets“, o „Anadolu Efes“ – „Real“, tada Lietuvos čempionai B grupėje finišuos ketvirti.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (1-8) klubas D grupėje nebeturi šansų pakilti net iš paskutinės 6 vietos. Po penktadienio rungtynių namuose su Belgrado „Crvena Zvezda“ (3-6) ekipa naujojo vyr. trenerio Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai sezoną tęs Europos taurėje.