Įveikti Raptors = įveikti Raptors ketvirtajame kėlinyje

Toronto Raptors grįžta namo, kur pirmadienio vakarą sužais pirmąsias iš dviejų šį sezoną laukiančių rungtynių su Fynikso Suns.

Raptors šį sezoną namie laimėjo 8 rungtynes iš 9-ių.

Tai bus komandų, esančių tarp penkių rezultatyviausių lygos ekipų, akistata. Raptors su 106,9 taškų vidurkiu yra trečia lygoje, Suns su 105,3 – penkta.

Rezultatyvios buvo ir paskutinės šių komandų tarpusavio rungtynės, kovą Fynikse pasibaigusios Suns pergale 121:113.

Dar prieš dvejus metus abi šios komandos buvo savo divizionų paskutinėse vietose, tačiau dabar – viskas kardinaliai pasikeitę. Raptors (11-2) dar niekada klubo istorijoje taip sėkmingai nepradėjo sezono, pagirtinai Vakaruose tvarkosi ir Suns (9-5).

Suns laimėjo 12 iš paskutinių 13-ikos išvykos rungtynių su Rytų konferencijos komandomis, įskaitant visus keturis mačus šį sezoną.

Tuo tarpu Raptors ekipai tai bus mačas prieš Vakarų konferencijos komandą šį sezoną. Visus tris iki šiol Torontas laimėjo.

Raptors rungtynių pabaigos: tobulos

Raptors šį sezoną laimėjo visas 9 rungtynes, kuriose didesnį ar mažesnį pranašumą turėjo jau po trečio kėlinio.

Maža to: Raptors laimėjo jau 34 rungtynes iš eilės, kuriose po trijų kėlinių turėdavo bent minimalią persvarą, ir 26 iš eilės žaidžiant namuose.

1.57 kad Raptors pirmaus prieš Suns po trijų kėlinių

Akivaizdu, kad Toronto komanda lemiamais momentais nėra linkusi iššvaistyti persvaros.

Priešingai: paskutiniame mače Raptors patiesė Davido Blatto ir LeBrono Jameso CAVS, panaikindama net 18 taškų deficitą.

Tai buvo antras kartas klubo istorijoje, kai Raptors sugebėjo ne tik panaikinti 18+ deficitą, bet ir laimėti rungtynes dviženkliu skirtumu. Pirmas toks kartas buvo 2009 metais, kai mače su Clippers Raptors atsilikinėjo 22 taškais, bet laimėjo rungtynes 104:89.

10 iš 13-ikos šios sezono rungtynių Raptors ketvirtąjį kėlinį sužaidė rezultatyviau nei varžovai, ir Toronto komanda pirmauja lygoje pagal ketvirtuose kėliniuose įmestų-praleistų taškų balansą (+60).

Būtent Louisas Williamsas, kuris į CAVS krepšį įmetė 36 taškus, yra rezultatyviausias Raptors ketvirtųjų kėlinių žaidėjas. Šis gynėjas ketvirtuosiuose kėliniuose per 87 žaidimo minutes surinko 52 taškus.

Iš viso Raptors atsarginiai žaidėjai mače su Cavs pelnė 51 tašką, kai varžovų rezervas – tik 19. Per paskutines dvejas rungtynes atsarginiai Toronto žaidėjai iš viso surinko 108 taškus.