Heat išklydo iš pergalių kelio

NBA čempionai Majamio „Heat“ krepšininkai pralaimėjo tris mačus iš eilės. Visus išvykose – Brukline, Niujorke ir Vašingtone.

Per šį turnė „Heat“ nė karto nesurinko 100 taškų, nors ketveriose iki tol sausio mėnesio rungtynėse čempionams tai nebuvo didelė problema – rinko po 108,3 taško per susitikimą.

„Ketvirtajame kėlinyje jie jau atrodė visiškai išsikvėpę ir negalėjo nieko padaryti“, - po paskutinių rungtynių sakė „Wizards“ puolėjas Martellas Websteris.

Mače su „Wizards“ Majamio klubo gretose pasirodė Gregas Odenas – tai buvo pirmosios traumų kamuojamo milžino rungtynėse nuo 2009-ųjų gruodžio. Per 8 minutes jis pelnė 6 taškus.

Heat“ su 27 pergalėmis ir 11 pralaimėjimų lieka antroje Rytų konferencijos vietoje, ir kitame mače susitiks su Filadelfijos „76ers“ – trečia nuo galo komanda Rytuose. „76ers“ sąskaitoje – 13 pergalių ir 25 pralaimjimai.

Rungtynės vėl vyks Filadelfijoje, kur „76ers“ Majamio krepšininkus šį sezoną kartą jau įveikė. Tai buvo apskritai pirmosios sezono rungtynės, kuriomis sezono pradžią čempionams „76ers“ apkartino rezultatu 114:110.