„Heat“ bilietą į NBA finalą išsikovos Indianapolyje? Vargu


Kai atkrintamosiose pralaimi tris mačus iš eilės, nori nenori tavo pasitikėjimas savimi susvyruoja. Tačiau mes neturime jaudintis dėl to. Viskas, apie ką turime galvoti – penktosios serijos rungtynės, kurias norime laimėti“, - sakė „Pacers“ strategas Frankas Vogelis.

Indianos klubas pergale pradėjo NBA Rytų konferencijos finalą, tačiau po to pralaimėjo tris kartus iš eilės, ir tai reiškia, kad Majamio „Heat“ klubui trūksta vienos pergalės, kad ketvirtus metus iš eilės išsikovotų kelialapį į didįjį finalą.

Pirmajame konferencijos finalo mače „Heat“ leido varžovams įmesti 107 taškus, ir tai Majamio klubui buvo gera pamoka. Per kitas trejas rungtynes „Pacers“ taškų vidurkis tesiekė 86,7.

Pacers“ visą sezoną nebuvo tarp rezultatyviausių lygos komandų, tačiau reguliariajame sezone ji rinkdavo po 96,7 taško, ir to užteko, kad Indianos klubas būtų geriausias Rytuose.

Reguliariajame sezone „Pacers“ laimėjo dvejas iš ketverių rungtynių su „Heat“. Abejas – namuose. Ir abu kartus tai nebuvo itin rezultatyvios rungtynės: „Pacers“ pelnė 90 ir 84 taškus (87,0 vidurkis).

Vis dėlto akivaizdu, kad tokio rezultatyvumo (86,7) nepakanka, kad būtų laimėta konferencijos finalo serija prieš „Heat“.

1.90 už tai, kad ir penkose serijos rungtynėse „Pacers“ penys mažiau 91,5 taško.

Kita vertus, „Pacers“ – vis dar komanda, kurią sunku įveikti Indianapolyje. Reguliariajame sezone čia „Pacers“ pralaimėjo tik 6 kartus per 41 rungtynes. „Heat“ komandą, lygos čempionę, „Pacers“ savo aikštėje įveikė 7-iose iš paskutinių 9 rungtynių.

2.06 už tai, kad „Pacers“ laimės namuose ir sušvelnins serijos rezultatą.

Nuo 1981 metų nė vienai ekipai nepavyko laimėti serijos, atsilikinėjant 1-3. 2.60 už tai, kad „Heat“ žais NBA finale, Rytų konferencijos finalo seriją laimėjusi rezultatu 4:2.