Eurolygos prognozės: grupė D


Eurolygos grupių lažybos

 

Olympiacos (Graikija)
Valencia (Ispanija)
Galatasaray (Turkija)
Kutxa Laboral (Ispanija)
Crvena Zvezda (Serbija)
Neptūnas (Lietuva)

Olympiacos ko gero yra vienintelė šio grupės komanda, po praėjusio sezono sugebėjusi išlaikyti daugumą savo pagrindinių žaidėjų ir dar pasistiprinti. Dėl vėlyvos nacionalinių pirmenybių pradžios graikų klubai Eurolygoje paprastai startuoja lėtai, tačiau šioje grupėje Olympiacos yra pajėgus laimėti visus susitikimus namuose ir pasiekti 2-3 pergales išvykose. To turėtų pakakti pirmai vietai grupėje.

Rimčiausias graikų varžovas? Valencia? Neteko į Basrseloną persikėlusio lyderio Justino Doellmano, du sezonus Europos taurėje rinkusio po 15,5 taško, ir sezono starte tai jaučiama. Kol kas Valencia atrodo blankiau nei praėjusį sezoną, tačiau šioje nesudėtingoje grupėje turėtų pakovoti dėl viršutinių pozicijų.

Galatasaray kelias link Top-16 taip pat neturėtų būti sudėtingas. Solidi sudėtis, ypač atsarginių suolas. Jei Valencia susimaus, Olympiacos pašonėje įsitaisys turkų klubas. Neptūnas ir Crvena Zvezda tiesiog per silpni konkuruoti, o Kutxa Laboral turi per daug vidinių problemų.

Neptūnas galbūt ne visai Eurolygos kalibro komanda, tačiau nesudėtinga grupė, į kurią klaipėdiečiai pateko, leis pasimėgauti sezonu. Bet: vargu ar bus daugiau nei trys pergalės.

Dėl ketvirto kelialapio į Top-16, tikėtina, kausis Vitorijos ir Belgrado klubai. Kutxa Laboral, kaip organizacija, turi daugiau patirties šiuose reikaluose, bet jie dar nebaigė komplektuoti komandą. Turėtų paskubėti tai padaryti, nes kol kas neatrodo kaip komanda, pasiruošusi žaisti Eurolygoje.