Eurolygos prognozės: grupė C


Eurolygos grupių lažybos

FC Barcelona (Ispanija)
FC Bayern (Vokietija)
Fenerbahce (Turkija)
EA7 Emporio Armani (Italija)
Panathinaikos (Graikija)
PGE Turow (Lenkija)

Barcelona yra aiški šios grupės favoritė ir beveik neįtikėtina, kad kažkas sutrukdytų katalonams užimti pirmą vietą gruėje. Namie bus neįveikiama, ir greičiausiai tik keli pralaimėjimai išvykose (pvz., 8-2) leis finišuoti viršuje.

Kita vertus, Barsos žygiavimas visai be pralaimėjimų – irgi labai tikėtinas. Gali būti, kad išvykos rungtynės su Fenerbahce Ulker – bus vienintelės, kuriose Barcelona turės kiek daugiau vargo.

Tuo pačiu – tai mirtininkų grupė. Čia penkios Top-16 kalibro komandos, tad vienai iš jų nusivylimas sezonu užprogramuotas.

Kas bus antra grupėje? Formaliai ko gero turkų komanda. Fenerbahce Ulker išsaugojo visus žaidėjus, kuriuos po praėjusio sezono norėjo pasilikti Željko Obradovičius, ir solidžiai pasistiprino (pavyzdžiui, Janu Vesely ir Ricky Hickmanu).

Fenerbahce Ulker keturis sezonus iš eilės pateko į Top-16, tačiau nė karto nežengė toliau.

EA7 Emporio Armani ir Panathinaikos ekipos atrodo susilpnėjusios. Maža to, Miuncheno Bayern sudėtis, net ir su 8 vokiečiais, ko gero netgi yra galingesnė nei graikų klubo ir maždaug apylygė su italų, tad sprendimas lažintis už Bayern sėkmę pirmajame etape gali būti labai ir labai teisingas.

Sparčiai artėja diena, kai sistemingai metai iš metų dirbantis vokiečių klubas su Europos grandais stovės kaip lygus su lygiais. Gal tai nutiks jau šį sezoną.

Turow nieko čia nenuveiks. Nė viena komanda nenorės atiduoti taškų lenkų klubui. Dvi pergalės namuose – ko gero viskas, kas gali pasiekti Turow šių metų Eurolygoje.

Reziume: įdomiausias šioje grupėje yra klausimas, kas užimas penktą vietą ir nepateks į Top-16. Panathinaikos? Sunkiai suprantami veiksmai vasaros žaidėjų turguje, panašu, griauna viską, ką per ilgus metu Atėnuose sukūrė Ž.Obradovičius. Tai gali brangiai kainuoti. Panathinaikos nyksta kaip superklubas? Atsakymą gali duoti jau pirmieji sezono mėnesiai.