Eurolygos lažybos: Panathinaikos bejėgė įveikti Maskvos CSKA?


Atėnų „Panathinaikos“ antrą sezoną iš eilės Eurolygos atkrintamosiose gavo CSKA barjerą, ir nepanašu, kad graikai pasirengę jį perlipti. 

Praėjusį sezoną „Panathiniakos“ seriją pralaimėjo 2:3, tačiau netgi tas dvi pergales iškovoti bus nepaprastai sunku. Pirmąjį mačą prieš kelias dienas graikai pralaimėjo beviltiškai – 66:93. 

Atkrintamųjų etape CSKA laimėjo 13 iš eilės namų rungtynių, ir ši serija tęsiasi nuo 2008 metų. „Olympiacos“ yra ta ekipa, kuri paskutinį kartą laimėjo ketvirtfinalio serijos mačą Maskvoje.

 

Sezono skirtumai 

CSKA šį sezoną pasiekė 15 pergalių iš eilės ir pralaimėjo vos dukart per 25 rungtynes. Šįvakar CSKA sieks 8 pergalės iš eilės. „Panathinaikos“ šį sezoną laimėjo 12 kartų, pralaimėjo – 13. Graikai pralaimėjo tris pastaruosius mačus. Paskutinį kartą keturias nesėkmes iš eilės „Panathinaikos“ patyrė 2009-10 metų sezone. 

CSKA yra rezultatyviausia komanda Eurolygoje, renkanti po 88,0 taškus per rungtynes. 10 kartų Maskvos klubas sugebėjo peržengti 90 taškų ribą. „Panathinaikos“ yra tik 18-ta komanda pagal rezultatyvumą (75,3).

 

Tarpusavio mačų istorija 

CSKA laimėjo 9 iš paskutinių 11-likos tarpusavio mačų, ir prieš kelias dienas bendrame pergalių balanse pagaliau išsiveržė į priekį – 16-15. Paskutines dvejas tarpusavio akistatas CSKA laimėjo 30 ir 27 taškų skirtumais.

 

 

Pirmasis mačas 

CSKA antrąjį ketvirtį pirmame ketvirtfinalio mače laimėjo 27:6, ir tai byloja apie visišką dominavimą. Taškus tame mače pelnė 12-lika, tai yra, visi CSKA žaidėjai. Net 7 žaidėjai pataikė bent po vieną tritaškį, o dar metė, bet nepataikė, tie, kurie taip pat gali pataikyti – Sonny Weemsas ir Viktoras Chriapa. Ir tai buvo antros CSKA rungtynės iš eilės, kai taškus pelnė visi aikštėje pasirodę krepšininkai. CSKA atliko 27 rezultatyvius perdavimus, ir tai yra Eurolygos atkrintamųjų rekordas. 

„Panathinaikos“ starto penketo žaidėjai pirmame mače su CSKA tepelnė 22 taškus (atsarginiai – 44), kai Milošas Teodosičius vienas per 19 minučių surinko 18. Dmitris Diamantidis antrą kartą šį sezoną nepelnė nė taško. Nė vienas „Panathinaikos“ priekinės linijos žaidėjas nenusiėmė daugiau 3 kamuolių.