Eurolygos lažybos: kas sustabdys Maskvos CSKA?


 

Maskvos CSKA Eurolygoje šį sezono dar nesuklupo nė karto. Laimėjo 11 rungtynių iš eilės, ir tik triskart – vienženkliu skirtumu. Kas pirmieji sugebės įveikti CSKA?

 

Sausio mėnesio CSKA rungtynės Eurolygoje:

 

Sausio 8 d. namie su Caja Laboral

Naujokai gynėjai Darius Adamsas ir Mike'as Jamesas, atrodo, sustiprino Vitorijos komandą: abu jie per pirmąsias kelias Eurolygos rungtynes kartu rinko maždaug 20 taškų. Vis dėlto paskutinius du mačus Caja Laboral ir Maskvoje teks pabandyti išvengti trečio iš eilės. Sunki misija, nes išvykose baskai šį sezoną laimėjo vos vieną mačą iš penkių, įskaitant ir į Top-16 nepatekusiems Neptūno ir Valencia klubams.

1.90 kad CSKA laimėss didesniu nei 15,5 taško skirtumu

 

Sasio 15 d. išvykoje su Anadolu Efes

CSKA yra rezultatyviausia komanda Eurolygoje (87,6 taško), tačiau jei kas ir gali šį vidurkį sumažinti – tai mačas Stambule. Anadolu Efes savo aikštėje praleidžia vos po 68,2 taško, ir apskritai tik Madrido Real Ispanijoje sugebėjo į turkų krepšį įmesti daugiau nei 80. Kita vertus, du iš keturių pralaimėjimų Efes patyrės savo aikštėje.

 

Sausio 22 d. namuose su Unicaja

Malagos Unicaja lygiai prieš du metus pergalę iš Maskvos išsivežė, tačiau tai vienintelė Malagos klubo pergalė prieš CSKA per paskutines 9 tarpusavio rungtynes. Pralaimėti trys mačai iš eilės, įskaitant du šiame sezone. Tiesa, gruodžio vidury savo aikštėje Unicaja rusam pralaimėjo vos vienu tašku (75:76). Tai buvo tik vienos iš dviejų rungtynių reguliariajame sezone, kurias CSKA laimėjo mažesniu nei 10 taškų skirtumu.

 

Sausio 29 d. namuose su Nižnij Novgorod

2014-aisiais Nižnij Novgorod ekipą CSKA įveikė visus keturis kartus, vidutiniškai – 19,3 taško skirtumais. Nižnij Novgorod Eurolygoje laimėjo tris mačus iš eilės, tačiau, žinoma, norint įveikti CSKA tokią formą reikia išlaikyti iki mėnesio galo. Į akis krenta gerėjanti šios komandos gynyba išvykose. Per pirmus du mačus svečiuose Nižnij Novgorod praleido vidutiniškai po 104,5 (!) taško, trečiose ir ketvirtose rungtynėse – po 77,5 taško, o per pastarąsias dvejas rungtynes išvykose varžovam leido įmesti 61 ir 59 taškus (60,0).