Eurolygos ketvirtfinalis: antras Olympiacos bandymas Madride

Eurolygos ketvirtfinalyje – intriguojančioje Madrido „Real“ ir Pirėjo „Olympiacos“ dvikovoje rezultatu 1-0 pirmauja Ispanijos ekipa. Serija tęsis iki trijų pergalių, tad antrosios šių ekipų rungtynės yra labai svarbios, jeigu svečiams pavyktų išsivežti pergalę iš Ispanijos jie įgautų savo aikštės pranašumą ir taip išlygintų serijos rezultatą. Jeigu pergale džiaugsis „Real“ krepšininkai, viskas šioje serijoje pakibtų ant plauko, kadangi iki patekimo į geriausiųjų ketvirtuką ispanams užtektų vos vienos pergalės.

Madrido „Real“ krepšininkai į priekį šovė jau pačioje rungtynių pradžioje, kai pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu (27:12), iki pertraukos šis skirtumas kiek aptirpo (48:41), tačiau savų aistruolių palaikomi ispanai dažniausiai stengiasi viską išspręsti jau pirmoje rungtynių pusėje. Unibet siūlo 1,87 koeficientą už tai, jog „Real“ po dviejų kėlinukų pirmaus daugiau nei 5,5 taško.

Pirmose rungtynėse „Real“ ekipos lyderis Rudy Fernandezas pademonstravo, jog svarbiausiomis akimirkomis yra pasiruošęs tempti savo ekipą į priekį. 29-erių metų ispanas iš viso pelnė 20 taškų bei surinko 34 naudingumo balus. Unibet siūlo 1,85 koeficientą už tai, jog Rudy įmes daugiau nei  14,5 taško.

Eurolygos atkrintamosios varžybos – tai metas, kai kiekvienas mačas yra itin svarbus, tad lyderių vaidmuo dažniausiai dar labiau išauga. Pirmose šių ekipų rungtynėse „Real“ krepšinininkai itin stipriai spaudė graikų lyderį Vasillį Spanoulį, tačiau šis vis tiek surinko 18 taškų (1/7 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 4/7 baudos metimai).

Beje, V.Spanouliui trūksta vos 9 taškų, kad aplenktų Igorį Rakoševičių ir pakiltų į 8 vietą rezultatyviausių visų laikų Eurolygos žaidėjų sąraše. V.Spanoulio sąskaitoje 2 320 taškų. Unibet siūlo 1,85 koeficientą už tai, jog graikas įmes daugiau nei  15,5 taško

Aštuoneriose iš paskutinių devynių „Real“ ir „Olympiacos“ dvikovų pergales šventė aikštės šeimininkai. „Real“ šį sezoną Madride dar nepralaimėjo nė karto – įskaitant visus turnyrus.

„Real“ yra rezultatyviausia Eurolygos komanda, pelnanti po 86,7 taško. Ir nors per paskutinius tris „Top 16“ etapo mačus „Real“ rinko „tik“ po 79,3. Pirmosiose varžybose su „Olympiacos“, ispanai grįžo prie savo standartų ir pelnė 88 taškus. „Olympiacos“ pagal rezultatyvumą yra ketvirta komanda – po 77,9 taško. 1.90 už tai, kad abi komandos kartu pelnys daugiau nei 153,5 taško.