Eurolyga: kas laimi pirmą kėlinį, tas laimi rungtynes?

„Barcelona“ vienintelė jau užsitikrino vietą Eurolygos finalo ketverte, ketvirtfinalio serijoje 3:0 nugalėjusi Stambulo „Galatasaray“.

Vieno žingsnio betrūksta Madrido „Real“, Tel Avivio „Maccabi“ ir Maskvos CSKA ekipoms. Jos serijose pirmauja 2:1.

Panathinaikos – CSKA 1-2
Maccabi – Emporio Armani 2-1

Olympiacos – Real 1-2

Egzistuoja vienas įdomus dėsningumas šių porų, dar neišsiaiškinusių santykių ketvirtfinalyje, rungtynėse. Ir viena dar įdomesnė išimtis.

„Panathinaikos“CSKA ir „Olympiacos“ „Real“ dvikovose pergalę kaskart švęsdavo ta komanda, kuri laimėdavo jau pirmąjį kėlinį.

Visiška priešingybė „Maccabi“ ir „Emporio Armani” serijoje.

„Maccabi“ abi pergales iškovojo tuomet, kai pirmą kėlinį pralaimėjo. Kai antrame mače pirmą kėlinį laimėjo „Maccabi“, galutine pergale džiaugėsi Milanas. Tai reiškia, kad Davido Blatto auklėtiniai puikiai moka žaisti rungtynių (to įrodymas ir pirmosios rungtynės Milane, kai per paskutines 32 sek. „Maccabi“ panaikino 7 taškų deficitą ir išplėšė pratęsimą).

Tai gali būti svarbi informacija lažybas gyvai mėgstantiems krepšinio sirgaliams.

Pirmo kėlinio baigties pasiūlymai trečiadienio mačams:

1.96 Panathinaikos laimės pirmą kėlinį prieš CSKA

1.98 CSKA bus priekyje Atėnuose

1.68 Maccabi po pirmųjų 10 minučių bus prieky Emporio Armani

2.35 rungtynes geriau pradės svečiai iš Milano

2.10 Olympiacos, kaip ir paskutiniajame mače, pirmaus prieš Real po pirmojo kėlinio

1.87 Real pirmą ketvirtį sužais rezultatyviau

!!! Per jau sužaistas 12 ketvirtfinalio rungtynių – niekada po pirmojo kėlinio rezultatas nebuvo lygus.