Clippers vs. Spurs: 10 esminių statistikos faktų


1. Spurs ir Clippers yra patyrusios po 19 pralaimėjimų šį sezoną, bet rungtynėmis daugiau sužaidusi Los Andželo komanda turi ir viena pergale daugiau (Spurs 34-19, Clippers 35-19).

 

2. Tai bus ketvirtas ir paskutinis šių komandų susitikimas reguliariajame sezone. Pirmus du mačus laimėjo Spurs, tačiau pastarąjį kartą stipresni buvo Clippers krepšininkai.

 

3. Tas pastarasis kartas - prieš kelias savaites, kai komandos susitiko San Antonijuje. Clippers laimėjo 105:85, ir tai vienintelė Spurs nesėkmė per paskutines 9 namų rungtynes.

 

4. Clippers yra antra rezultatyviausia komanda lygoje, renkanti po 106,7 taško, tačiau trijų rungtynių su "Spurs" taškų vidurkis kiek mažesnis - 102,7.

 

5. Clippers laimėjo tik du iš paskutinių šešių mačų, tačiau net penkis iš jų žaidė išvykose ir tris - be Blake'o Griffino.

 

 

6. Spurs iš paskutinių devynių rungtynių laimėjo septynerias, tačiau šioje atkarpoje net šešis mačus žaidė namuose.

 

7. Penkiose paskutinėse pralaimėtose rungtynėse Clippers į savo krepšį vidutiniškai praleisdavo po 113,8 taško.

 

8. Kawhi Leonardas yra rezultatyviausias Spurs žaidėjas šį sezoną, renkantis po 15,4 taško, tačiau rungtynėse su Clippers šį sezoną jis pelno po 25,0.

 

9. Jamalas Crawfordas keturias rungtynes iš eilės renka po 20 arba daugiau taškų, nors visas jas pradėjo ant atsarginių suolo. Chrisas Paulas keturis mačus iš eilės peržengia 10 rezultatyvių perdavimų ribą (13,3 per paskutinius keturis mačus).

 

10. Tai bus 155-osios šių komandų tarpusavio rungtynės per visą istoriją. Spurs laimėjo 121 susitikimą, Clippers tik 33.