Clippers vs. Rockets: į kurią pusę serijos rezultatas pakryps Los Andžele?

Clippers nelaimėjo abiejų rungtynių Hjustone, tačiau įrodė, kad ir be Chriso Paulo gali sėkmingai pasirodyti šioje serijoje.

Žinoma, jei tik Blake'as Griffinas išlaikys tokį žaidimą lygį kaip iki šiol.

Paskutiniame mače su Spurs traumą patyręs Ch.Paulas dalyvavo paskutinėse treniruotėse, tačiau jo situacija lieka neaiški.

B.Griffinas atliko trigubą dublį (26 tšk., 14 atk.kam.,13 rez.perd.) pirmose serijos rungtynėse, kurias Clippers pirmadienį laimėjo 117:101.

Antrame mače B.Griffinas dar iki pertraukos surinko 26 taškus, leisdamas savo komandai pirmauti 65:56, tačiau Rockets po pertraukos rado priešnuodžius. Antroje rungtynių pusėje B.Griffinas tepelnė 8 taškus, Rockets atžaidė 13 taškų deficitą ir laimėjo rungtynes 115:109. Tuo pačiu ir išlygindami serijos rezultatą.

Jamesas Hardenas ketvirtajame kėlinyje pelnė 16 (iš viso 32) taškų, nors pirmame mače į Clippers krepšį tebuvo įmetęs 20. Tai buvo nerezultatyviausios Rockets lyderio rungtynės šių metų atkrintamosiose.

J.Hardenas realizavo visus 15 baudos metimų, o Rockets tose rungtynėse iš viso metė 64 bauda - antras rezultatas per visą atkrintamųjų istoriją.

Dwightas Howardas pataikė tik 8 baudas iš 21, bet vistiek surinko 24 taškus (16 atk.kam.). Atkrintamosiose baudos metimus D.Howardas realizuoja vos 43,7 proc. taiklumu, taigi galima tikėtis, kad Clippers ir toliau nevengs jį stabdyti pražangomis.

Vargu, ar D.Howardas tap geresniu baudų metiku, tačiau tritaškių pataikymą Rockets privalo pagerinti. Raketos reguliariajame sezone metė net 2680 tritaškių - tai lygos rekordas, tačiau antrame serijos su Clippers mače iš toli pataikė vos 3 kartus iš 26. Per paskutinius keturis mačus Rockets tritaškius meta vos 27,3 proc. taiklumu.

Tai bus jau septintos komandų tarpusavio rungtynės šį sezoną. Kol kas: 3-3. Rockets kovą sugebėjo laimėti Los Andžele ir privalo dar kartą tai padaryti, jei nori laimėti šią seriją.

Rockets ir Clippers per visą istoriją sužaidė 192 tarpusavio mačus, tačiau atkrintamosiose susidūrė vos antrą kartą. Pirmąkart – 1993 metais, kai Rockets pirmojo etapo seriją laimėjo 3-2.