„Blazers“ nusitaikė į viršūnę

Aštuntą pergalę iš eilės iškovojusi Portlando „Trail Blazers“ (10-2) ekipa pratęsė geriausią sezono startą nuo Arvydo Sabonio laikų.

Geriau „Trail Blazers“ startavo tik 1999-aisiais, kai po krepšiais dar stumdėsi Lietuvos krepšinio legenda, o Portlando ekipa laimėjo pirmąsias 10 rungtynių iš 11-os galimų.

Vėliau tame sezone „Trail Blazers“ sužygiavo iki Vakarų konferencijos finalo, kur apmaudžiai pralaimėjo vėliau čempionais tapusms Los Andželo „Lakers“ krepšininkams.

Ar „Trail Blazers“ šį sezoną nusiteikusi ne mažiau įspūdingam žygiui? „Unibet“ Portlendo šansus tapti Vakarų konferencijos nugalėtoju kol kas vertina atsargiai - 30.0 koeficientu. Prasčiau nei kitų septynių komandų, todėl dabar yra puiki progą pastatyti už  „Trail Blazers“.

Juolab, kad šiuo metu „Trail Blazers“ užima antrą Vakarų konferencijoje, o absoliučioje įskaitoje atsilieka tik nuo San Antonijaus „Spurs“ (10-1) ir Indianos „Pacers“ (10-1) klubų.

Paskutiniame mače „Trail Blazers“ išvykoje 91:82 (23:24, 30:27, 17:13, 21:18) įrodė savo pranašumą prieš Milvokio „Bucks“ (2-8) ekipą, o pergalių seriją pabandys pratęsti namų rungtynėse su Čikagos „Bulls“ (6-3).

Formaliai - parankiu varžovu. „Trail Blazers“ įveikė „Bulls“ devyniose iš paskutinių vienuolikos rungtynių ir laimėjo keturis pastaruosius tarpusavio mačus. Be to, buliai iš šešių šį sezoną laimėtų rungtynių tik kartą pergale džiaugėsi išvykoje.