Bešiktaš vs. Neptūnas: 10 esminių statistikos faktų


1. Neptūno ir Bešiktaš keliai susikerta antrą sezoną iš eilės, tai bus ketvirtas tarpusavio mačas. Du kartus Klaipėdoje laimėjo turkai, Neptūnas savo pergalę taip pat pasiėmė išvykoje.

2. Praėjusią savaitę komandos žaidė Švyturio arenoje, kur Bešiktaš laimėjo rezultatu 69:62.

3. Taip Bešiktaš nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų Europos taurėje seriją, tačiau savo aikštėje turkai išlieka pralaimėję du mačus iš eilės.

4. Abi komandos Last-32 etape turi po 2 pralaimėjimus ir 1 pergalę. Reguliariajame sezone Bešiktaš laimėjo 7 mačus iš 10-ties. Neptūnas į Europos taurės Last-32 atkeliavo iš Eurolygos.

5. Neptūnas per rungtynes pataiko po 11,3 tritaškių metimų, ir pagal tai yra pirmas lygoje. Bešiktaš praėjusią savaitę iš toli klaipėdiečiams leido pataikyti 9 iš 30.

6. Praėjusios savaitės mače į Bešiktaš krepšį Neptūnas įmetė 62 taškus, ir tai pats žemiausias klaipėdiečių rezultatyvumo rodiklis per 23 mačų Europos turnyruose istoriją.

7. Kol kas visuose trijuose Europos taurės mačuose Neptūnas pralaimėjo ketvirtuosius kėlinius.

8. Po 16,3 klaidas darantis Neptūnas yra dažniausia Europos taurėje klystanti komanda.

9. Patys klaipėdiečiai perima vos po 4,3 kamuolio, ir tai taip pat prasčiausias rodiklis turnyre.

10. Bešiktaš lyderiai yra po 18,3 taško renkantis įžaidėjas Chrisas Loftonas ir 206 cm ūgio puolėjas Jajuanas Johnsonas, pelnantis po 13,6. Praėjusios savaitės mače Klaipėdoje kartu jie pelnė daugiau nei pusę komandos taškų (35 iš 69).